Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

škodia gelove nechty

nathalie777

rozdiel je aj v tom, ci si ich das dole jednym supom, alebo si gel nechas postupne vyrast... zalezi vsak aj na tom, ake su tvoje prirodzene nechty:)

tronka

ked si ich strhas sama budes ich mat fakt take papierove strasne aj ked ti ich da dole kozmeticka budu znicene ale nie az tak ako ked si ich strhas sama jednoznacne gelove nechty uz nie su ako kedysi bolo to pekne no uz to ma kazda baba cize teraz su ovela krajsie vlastne nechty a ked ich nemas dlhe staci ked su upravene a vyzeraju dobre a zdravo
moj nazor!!!

musska

si mala vidiet moje ruky ked som si ich dala dole, tenke papierove nechty, ma este tyzden bolelo ked som cokolvek chytila a vyzeraju hrozne..bude trvat asi dva mesiace kym budem mat ruky ako clovek..ja si ich uz viac nedam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.