orgazmus 6 krat za sebou?

ludka98

pasavka: Ja osobne by som to mojmu milacikovi chcela dopriat, ale on sa vie spravit len raz a potom mu treba dlhsiu pauzu. Pocula som od kamosky, ze si to muzi pri viacnasobnom orgazme velmi uzivaju.
nikushka: je to mozne, kamoskin kanec sa raz spravil 7krat v priebehu kratkej doby. Riadne ejakuloval len 4 krat, nasledne to bola len taka riedka tekutina (zrejme z prostaty) alebo len suchy orgazmus.
Pritom je dolezite, ze mu penis neklesol, to je zaklad viacnasobneho orgazmu. Ak mu strieka 6krat za sebou, tak je stastny muz.

pasavka

Ja som mozno este stastlivejsia - tych x orgazmov (vaginalnych) mam ja, partner, hoci je nadrzany, vie sa velmi ovladat a dozici najprv mne. Radsej mat chlapa, ktory vydrzi sulozit 15 minut bez toho, aby sa spravil, nez zajka, co strieka uz len ked vidi kusok bradavky.

behind

Je to zriedkavé, ale možné. Ja sa bežne urobím 3x za sebou, tak za 15 minut.
Len už potom na posledný krat nemam co striekať, ale orgazmus mam.Niekedy mam aj tak, že hned po sebe.

mircoMY33

buc rada ze 6 krat za sebou a 10 min mohla by si dopadnut ze raz a 1 min.A ten vek nehraje rolu aj 40 rocny po 10 rokou manzelstva

#mato

toto ti uznam, pretoze hned ako som odoslal prispevok, tak som sa chcel opravit, nie sex ale milovanie ,v tom je rozdiel, bohuzial sa tu nedaju editovat prispevky pokial nejsom prihlaseny...lenze o to je to horsie, ze o tom nieje milovanie :)) okej, nechame to, sme sa porafali ,bola sranda, nechame aj ostatnych nech nieco napisu :) idem nieco robit...hoj

[zruseny17]

ja som sa tym nechvalila,len som sa s tym este nestretla pri predoslych partneroch,tak som chcela vediet ci ma tiez niekto taku skusenost...a ked uz sme pri tom,pre mna je to milovanie s najdrahsim clovekom...pre teba sex...tak kto ma koho lutovat?:)

#mato

ja lutujem teba...sex neni o tom vystriekat ti pipku 6x za 10 minut...sex je o niecom uplne inom, ale to pochopis neskor.Skor by som mal ja lutovat vas...cmuk :)

[zruseny17]

a vynimky asi nemozu existovat ze?
v pohode,mysli si co chces...a nie,nevidela som ho este striekat,naozaj...praktizujeme prerusovanu suloz,urobi sa vzdy inde,ale to je uplne jedno...pozri,nebudem sa s tebou hadat,ja viem svoje...a ako vidim,manzel ma teda velke stastie,asi bude len par stastnych jedincov ako je on...ten zvysok je zrejme ako ty-jeden orgazmus za rok...je mi ta luto