Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsi balzam na pery.....

Mirkaaa

Ahojte:)
Po dlhoročnom hľadaní a skúšaní rôznych balzámov na pery som našla skutočný poklad;)Je ním 100% bambucké maslo od L ´occitane.Je naozaj skvelé,dá sa použiť aj na iné partie tela,pri poraneniach alebo tak.Vaše ústa zanechá veľmi hebké a vyživené.Na perách vydrží dlho a je veľmi príjemné na pocit.

Lepšieho pomocníka pre moje pery si neviem ani len predstaviť;)

m25

- klasická hrozienková mastička (ružová)
- klasické modré labelo

teraz mám Yves Rocher s maslom karité .. ako krásne vonia, chutí, je bio, ale na perách dlho nevydrží ..
kedysi boli dobré aj balzamy z Lidla, teraz mi akosi "nechutia" ..

a pre chuť používam berry balzam z Avonu..mnamka:)

ale aj tak stále hladám ten najlepší a najvhodnejší .....

Zdenka Hal.

Ja mám balzamov skutočne veľa.

LABELO-jahoda,cherry,sun,olive citrus,kamilka,hydro,classic,angel star,MED
ORIFLAME-hojivý zázrak (vanilka,karamel,čokoláda),ovos a červené jablko
I LOVE-mango & papaya,blueberry & smoothie,strawberry&cream,cocos & cream,raspberry and blueberry
VASELINE-cocoa butter,aloe vera
GRACE COLE-peach & pear,watermelone & pink grepfruit
ALVERDE-grepfruit
THE BODY SHOP-plum
YVES ROCHERE-malina

Labelo klasika ktorá nesklame,hojivý zázrak skôr na stvrdnutú kožu,ovos a jablko skvele vonia,hydratuje a aj jemne farbí,I. Love všetky dobre chutia aj vonajú ale to je všetko,Vaseline naj naj naj naj,Grace cole sa rýchlo roztápajú,Alverde super,Body shop dobrá vôňá a prijemný lesk a Yves rochere super vôňa ale nič moc.

Monii

u mna neutrogena, dlho vydrzi, dobre vonia aj chuti :) som na aknenormine a za ten cas som ich vyskusala viac nez dost, ale dobry bol aj od vichy taky bielo ruzovy, mal tam nakreslenu ruzu na obale :)

jedenbobo

pre mna jednoznacne cista vazelinka dr. Egrt, kupujem ju od kamosky a nema chybu, krasne zjemni pery. Ma nejake liecive ucinky, vhodna aj pre alergikov, dokonca i na hemeroidy a intimne partie :)

Taffi

Môj najoblúbenejší balzam na pery je ASTRID regenerační ochranny balzam na pery "maxi" 19G,Poskytuje intenzívnu starostlivosť a ochranu citlivej pokožke pier. je proste užasny :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsi balzam na pery..... - Fórum - ZDRAVIE.sk