Najlepsi balzam na pery.....

stinky40

súhlasím s labelom, nedávno som skúšala ten olive-citrus, krásne vonia a je taký hutnejší, takže chválim a minulý týžden som nšala labello aqua - neviem či je to nejaká novinka, ale doteraz som ho neregistrovala. Mám po nom neskutočne krásne pery, perfektne hydratuje. Odporúčam

Elena1108

Ja som verná Labellu, vždy mi pomôže a ak ste ešte nevyskúšali to olivovo-citrónové, tak vrelo odporúčam.

lea101

balzam vitalos z lekarne je najlepsi na svete.vydrzi dlho,hydratuje a nenechava take tie biele okraje.stoji okolo 1 eura.

Ve

kamoška mi dala balzam pribalený k orbit žuvačkám od yves rocher, je super, mastný a príjemne vonia, inak to je ružové vajíčko z oriflame, som s ním veľmi spokojná

dazdovka666

Kazdemu vrele odporucam aspon raz denne jemne premasirovat pery mokrou makkou zubnou kefkou a nasledne naniest balzam - vyborny je aj obycajny jeleni loj, popr. med. Praktizujem to uz vela vela rokov a odvtedy nemam problemy s popraskanymi perami.

miskaka

vrele odporucam nosnu mast z lekarne, vyborna nielen na pery ale akukolvek suchu kozu, stoji to len 0,17eur a vydrzi dlho...

radca

Ja som objavil toto a som nadmieru spokojný.
Tyčinka na pery so 40% Aloe Vera Gélu. Chráni pery pred škodlivými vplyvmi prostredia. Dodáva vlhkosť a jemne pery ošetruje. S UV filtrom.