Najlepsi balzam na pery.....

AlexFizz

Odporucam dake z radov biokozmetiky alebo cokolvek, co nie je testovane na zvieratach a je z rastlinnych zloziek. Sice drahsie, a treba si aj pohladat, co ti vyhovuje.

vevericka

severanka..ved pockaj jak ta mimi zasa napadne, ze fuuj oriflame :)..a aky bude s dakou vonou, ci iba cisty balzam?ja si musim kupit ten hojivy v tom ruzovm vajicku, sa mi minul..:)

mikusaa

pre mna jednoznacne Vitalos:)..je super, lacny(okolo 1 eura),hydratuje atd:)...a ta visnova vona nema chybu...skusala som uz rozne cez astrid labello...z tych co som skusala je labello asi najhorsie...mala som uz setky vone...no hydratacne nemali chybu ozaj!:D...skor mi pery po kratsom case vysusili ako by ich mali hydratovat...nwm kde som to citala ze labella ,,hydratuju,, len docasne...neskor vysusia...aby si ich clovek casto nanasal a potom hned kupoval dalsi:D...mne sa to presne tak osvedcilo:D....ale hento sa skor tyka len tych hydratacnych..tie farebne su ok aj ked mam z nich zlte zuby:DD

free21

mne labello velmi nevyhovovalo kedze sa mi pery velmi vysusali z urcitych liekov potreboval som nieco mastnejsie...tak som presiel na balzamy vitalos...tie som pouzival asi pol roka a potom som sa rozhodol zainvestovat trochu a kupit nieco z lekarne...chcel som kupit balzam od neutrogeny, ale ten nemali tak mi v lekarni odporucili balzam od biodermy...pomerne drahy, ale kvalitny a ja som spokojny

manala

Mne zatial zo vsetkych odskusanych vyhovuje Blistex. V zime modry, je prijemne mentolovy a mozem ho pouzivat aj na nos pri nadche, lebo sa z neho lepsie dycha, ale aj hoji pokozku v jeho okoli. V pohode je aj ten v bielom baleni, ale je hustejsi a tazsie sa nanasa. A potom aj ten v klasickom vysuvacom baleni, ktory ma prijemnu sladkastu chut a fakt su z neho fajne pery. No zla nie je ani Neutrogena. Okrem Blistexov- kedze ja nosim v kabelke vzdy minimalne dva, mam aj obycajnu bielu Neutrogenu a sestra ma tu v tube. Tiez su celkom v pohode. Tie lacne chemikalie uz nikdy viac- u mna to boli zbytocne vyhodene peniaze.