Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to v poriadku???prosim pomozte!

syma

Viktória pri braní HAK určite nie nežiadúca indikácia svrbenie v pošve, to je jednoznačne mykóza, bež pekne na gynekológiu a tam tvoj problém rýchlo vyriešia

K-Kacenka

ahoj VIKA :) no vieš na každú ženu reagujú tabletky ináč môže to maž viacero pôvodcov začiatky sú najhoršie ak to bude trvať dlhšie tak bež na gyndu. môže byť že tvoje telo žťažšie prijíma antik...... :)
držím palce :)

nikulla

awoj ja uzivam HAK 2 mesiac a 1 mes. som tiez mala thake priznaky, hnedy vytok a thak svrbenie som nemala, resp nebol to jeden so sprievod. znakov, ked ma svrbela posva, thak som mala mikozu thak neviem...ale moze to byt..urcite sa netreba bat a ak zajdi na gyndu

eviak

ak je to prva antikoncepcia vobec, co uzivas, malo by to byt ok.. ten vytok urcite, svrbenim som si nie velmi ista ale myslim, ze moze byt aj to.. pockaj este par dni, telo si musi na hormony zvyknut. ak je to ale neprijemne, chod radsej k doktorovi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to v poriadku???prosim pomozte! - Fórum - ZDRAVIE.sk