Kozmetika Astrid

ABRhpositive

ja používam ASTRID krém na tvár už roky a som velmi spokojná.Je to skvelá kozmetikaa lacná zároven.Česy majú dobré veci,ale nič viac nepoužívam len obyčajný krém,krémy na opalovanie ani nič iné nepoužívam.

dasenka7

ASTRID som mala rada ako kozmetiku,ale na internete je v zozname testovanej kozmetiky na zvieratách,lebo nemá certifikát HCS, HHPS.Tak som ju prestala kupovať,nakoľko milujem zvieratká a tie videá na internete ako na tých bezbranných tvoroch všetko skúšajú a spôsobujú im ukrutnú bolesť mi stačili,aby som to prestala kupovať a podporovať.Aj môj názor je,že sa testujú len chemikálie,pridávané do kozmetiky a to si potom dávame na telo.Uprednostnujem prírodnú kozmetiku,hlavne s certifikátom.S posdravom Dáša

machulka006

ASTRID je celkovo priemerná kozmetika, používala som od nich čistiacu pleťovú vodu a čistiace pleť. mlieko, no taký lepší priemer, už to síce nepoužívam, ale dá sa...
balzamy na pery - spokojná som akurát s tým harmančekovým, a s balzamom SUN OF... inak nič moc... A ten višňový, ten som aj ja hľadala, ale u nás nie sú dostupné všetky ich výrobky bohužiaľ...