Nie od zajtra...... OD DNES!!!

skinny

ja sa tiež pridávam 175 cm poč. váha 57,1kg cieľ 50kg snažím sa cvičiť, jesť zdravo, ale u nás doma je to nemožné, mám voľu aj odhodlanie pre mna to nie je problém, ale moja rodina je proste drbnutá oni to nechápu, ked cvičím pozeraju sa na mna ako na debila ako keby ešte nikto nikdy necvičil!! KEd si na ranajky dám musli s jogurtom a ovocím namiesto chleba so sálámou tak sa zo mňa vysmievaju, že ja jem len také vyberané veci ako chápete ???Už ma nebaví sa s nimi ustavične hádať kvoli jedlu!!! :-(((

chudnuca

no ja som dnes uz zhresila -dala som si kusok zmotanovej torty takze som to pokaslala ale vecer budem aspon o pol hodiny viac cvicit a tebe sa ako darilo hmm

dianulka

no, ja papam aj biele pecivo-rodicia chodia rano do obchodu.. ale to iba raz za tyzden max..
na ranajky je to rozne.. vacsinou celozrn. rozok s maslom, obcas chuda sunka, a zelenina
desiata-v skole si kupujem zemlu celozrn. s kooooopou zeleniny..
obed-skolsky..ale vacsinou iba maaalo, lebo mi to nechuti.. a polievku nejem.. vacsinou su zahustene mukou.. BLE
olovrant-nejake ovocie vacsinou alebo jogurt
vecera-musli s mliekom vacsinou.. ked nie, tak tuniak alebo take veci..
btw ked som doma, tak na obedy papam biele maso vzdy bez priloh (ale zeleninove papam.. myslim skor zemiaky a ryzu).. a polievku tiez papam - doma nezahustujeme

vypijem denne tak min. 2l vody-cistej
a ten pohyb.. kazdy den mam polhodinovu prechadzku so sestrou malou

tie cviky - klasika-brusaky, na nohy posilnovacie, na ruky, prsia, zadok.. na vsetko.. teraz sa necham inspirovat novym casom pre zeny.. viete, bol tam serial 4 tyzdnovy o cvikoch.. tak to idem cvicit - zevraj kilo za tyzden dole
:)

chudnuca

no ja sa snazim nejest biele pecivo sladkosti a nejake mastne veci........no a tak chcela by som aby to vyzeralo takto
rano- nejaky celozrnny rozok alebo ovsene vlocne nieco take
olovrant- nejake ovocie
obed- co sa navari ale len mensie porcie a radsej viac polievky ako hlavneho
este tak akolo 3-nejaku zeleninu alebo ococie
vecer- bud nejaky celozrnny rozok alebo jogurt alebo nieco take
no a potom vecer cvicit ale snazit sa aj cely den mat viacej pohybu

chudnuca

bejatka................no aj ja musim znizit prisun jedla ale potrebujem aj vviac pohybu ....ja planujem ze budem chodit na plavaren a doma na bizykli aj nejake cviky a tak a rada by som si aj zabehala ale ked je taka kosa vonku

bejatka

ja budem jest 4krat za den z toho 2krat len nejake jablcko a obed ranajky poriadne...potom pomenej....jem vsetko okrem klobasy slaniny sladkosti nepijem sladke vody....mineralka voda nesladeny caj...
neviem co take rano asi rozok zelenina olovrat zelenina obed co sa navari a vecera banan alebo jablcko a ty?

chudnuca

dianulka.....jasne ze sa mozes pridat ............no ja mam doma stacinarny bicykel tak budem vecer cvicit.........a ake cviky doma robis?

bejatka

nie nechodim do fitka hravam basketbal chodim plavat a pridam k tomu brusaky pohyb mam every day treba znizit prisun jedla

dianulka

ozaj.. kym nemam ten stacionarny, tak cvicim doma aerobik.. stiahla som si z netu, tak makam :) teda idem makat :)

dianulka

mozem sa pridat? :)
166cm/60kg - ciel 50
na vahe moze byt aj viac, ale hlavne nech mam na sebe svaly a nie zelatinovy tuk.. blee :)
idem si kupit stacionarny bicykel, a pridam nejake domace cviky.. na posilnovnu nemam cas.. takze tak :)