sekta

Príspevok v téme: sekta
šakal

poprosím vás o radu,lebo už som zúfalý, tak moja priateľka s ktorou som mal doteraz veľmi dobrý vzťah, super sme si rozumeli, spoznala nejakých sektárskych bláznov a odvtedy to ide s nami dolu vodou, už sa s ňou nedá ani normálne baviť stále len toto nemôžeš sekta to neschvaľuje, tam nemôžme, to sa nesmie- no ovplyvnili ju ako hovado a sa mi vidí, že aj u nej v práci to začalo krívať- tí sektársky blázni jej tak vymyli mozog no je toto normálne, a ako som sa snažil jej vo všetkom vyjsť v ústrety, ale tu sa už nedá
dík za rady

šakal

nie to nie, netrpím depresiou ani ničím podobným, len chcem niečo nové nepoznané,
požičiam si slová z jednej piesne:

Možno mi zajtra zavoláš
možno že mi aj pusu dáš
možno zajtra bude pekný deň
no ale možno.... úú ale možno
ale možno mi zajtra nič nevýde

Možno že zajtra zdedím byt
a možno zložím veľký hit
možno zajtra bude pekný deň
ale možno.... úú ale možno
ale možno mi zajtra nič nevýde

Ja ale stále, verím že ma čaká niečo krásne
ja stále vidím žiarivé farby budúcnosti jasné
ja stále dúfam že sa všetko na dobré obráti
a stále verím, že sa ku mne raz štastena vráti

Možno že zajtra stretnem teba
a možno mi zajtra prachy spadnú z neba
možno zajtra bude pekný deň
ale možno.... úú ale možno
ale možno mi zajtrajšok už nepríde

dračica

Ježíš,teraz mám výčitky svedomia ako bezcitne som ti poradila.Sorry,ale nemôžeš sa viazať na niečo imaginárne,musíš ísť von medzi ludí a začať znovu žiť,nikdy nevieš,či si rovno ty tu nepíšeš s niekým,kto ťa chce dostať do sekty,vieš možno je to tvoja láska a cez net,lebo však ťa pozná,sa ťa snaží dostať...

šakal

to máš pravdu dračica, dokonca som spoznal jednu aj na tomto fóre, normálne som si myslel, že takú ako je ONA, je nemožné nie len stretnúť, ale spoznať aj imaginárne aj keď viem že musia byť aj ženy ktoré sú presne, alebo lepšie, skoro ako ja, myslel som si, že je to, neviem je to zložitejšie ako som si myslel, ale určite pozitívne

dračica

Zdáš sa mi ako milý a starostlivý chlapec,určite nájdeš lepšiu lásku ako bola táto,čo ti ju vzala sekta

dračica

Ja ti radím - ruky na prsia,nohy na plecia a utekaj od nej kade ľahšie...Ona ťa opustila a ty sa tu užieraš...Sekta je pre ňu viac ako ty,rodina a práca.Aj keby si ju odtiaľ dostal,vedel by si jej vôbec odpustiť? Kašli na ňu a nájdi si normálnu,báb je kopec...

lena22

V rozhovore sektu vobec nespomen. Nech je to len taky obycajny tvoj rozhovor s nou o zivote. Podla moznosti bez akychkolvek narazok

lena22

Ja ti nepoviem, ze skus to s nou vydrzat. Moj nazor je tiez, ze rozhovor. Skus rozhovor drzat v duchu, ze zatial je triezvo rozmyslajuca a mala by ona sama citit a poznat hodnoty zivota bez vplyvov cudzich ludi. Apeluj na tvoju lasku k nej, ze predsa vy dvaja nepotrebujete ziadne manipulacie od inych, ze sa spolu ucite zit fajn zivot, niekedy aj s bolackami ako vsetci ludia a aj tie sa sami musite naucit prekonat. Skuste na par dni vypadnut z prostredia, kde zijete. A ak sa nic nezmeni, tak napriek tvojim citom vycuvaj z tohto vztahu. Kazdy ma zodpovednost aj za seba a ty budes vediet, ze viac si pre nu nemohol urobit. Lebo "oni" mozu ist aj po tebe a to uz skoncia srandicky aj pre teba