Chce len sex? alebo som ja ten komu tu sibe

Príspevok v téme: Chce len sex? alebo som ja ten komu tu sibe
akozetoco5

Neviem co to ma znamenat ale mam noveho ,,kamarata'' .. v prvom rade ma babu .. o ktorej mi tvrdi ze ju nema rad a ze je to tesne pred rozchodom .. ja som ho vsak videla ist stou babou za ruku v emste a aj ini mi hovoria ze je stale snou ... lenze mna vola stale vonka... denne mi pise tak 8-9 smskie kde som co robim ..zaujima ho to .. stale ma vola do posilky ktoru vlasni a je vlasne prazdna... snazim sa mu vyhybat lebo neviem co to znamnea toto trva asi mesiac ... pohadali sme ta koli tomu ze som mu vykricala ze mu ide iba o sex.. od vtedy nas vztah nazyva ze chce byt .. kamaratom '' .. ale medzi nami uz co to bolo ..- bozkavanie - fajka - a urobil oral on mne.. no je toto normalne?.. chce len sex??.. podla mna ano ale on tvrdi ze nie ze mu na mne zalezi .. tak ja nevjem ...

asdf

poviem ti to tna rovinu - naozaj si myslis, ze takto by sa k tebe choval chlap(chalan), ktoremu na tebe zalezi, a mysli to s vztahom vazne? Alebo si jedna z tych krajsich, ale rozumove menej vyspelych a povolnejsich? ;) Aj priemerna 14rocna baba by si na toto uz vedela dat odpoved....

Stainless

Vesely kamaratsky vztah mate :D
Ale ved to vyuzi aj ty... mas s kym sexovat? Ak nie, tak mozes s nim. Ak ano. tak sa nanho vykasli.
Vidis, ze svoju priatelku "ma rad". Takze ta to nejak trapit nemusi.
Postav sa ty do roly vyuzivaca, nie jeho.