Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nepozeraj sa na mna :(

Príspevok v téme: nepozeraj sa na mna :(
otazka

mam problem ze nikto (okrem rodiny) ma nemoze vidiet odlicenu, ano viem je to trapne a detinske a musim s tym nieco robit...ale jednoducho to nejde, fakt z toho mam paniku lebo som blond a vyzeram jak posledny mimozemstan

poradte pls ako to spravit, ideme na lyzovacku a budem s par babami na izbe mozem si nechat aspon ceruzsku okolo oci na noc?
so slnecnymi okuliarmi sa moc neda spat

jajka001_

ked ta to tak strasne trapi chod spat posledna a vstavaj prva aby si sa stihla namalovat
ale ver mi ze normalny ludia to tak neberu a blbymi ohovarackami sa nemusis zaoberat

xennia

ja som mala spolužiačku (tiež zhodou okolností blondýnu) ktorá vždy mala krásne mihalnice no proste krásne vytočené a dlhé! Na lyžiarskom ju ráno baby vystihli keď ešte spala a keď sa zobudila tak cvak. Tá fotka teda bola zážitok všetci sme sa na nej veľmi dobre zabavili, pretože bola odlíčená, to ako keby ani ona nebola, no hrôza, bola to fotka medzi top fotkami na maturitnej nástenke! Na začiatku vzťahu som chcela byť dokonalá, a tak som buď išla nalíčená spať alebo som sa odlíčila a ráno som šprintovala pred tým ako sa drahý zobudí sa namaľovať - počase to prestane baviť a škodíme si vlastne sami sebe, lebo keď nás potom vidia nenamaľované tak niet divu že sa im to moc nepáči. Ale teraz sú už tak dokonalé špirály že ti vydržia až do rána a do konca niekedy som to robila schválne lebo cez noc sa mi pekne vytočili, a nemusela som používať kliešte.

Adulka

Ked pleť nieje na noc odlíčená, trpí.. ja by som spať taká nešla, vždy idem spať odlíčená s čistou pleťou a natretá nočným krémom..
Nerob si z toho hlavu...
Určite nevyzerás tak hrozne ako si myslíš..
Prípadne urob to ako ti tu už niekto radil, daj si namalovat u kozmeticky, aj ked podla mna je to zbytocné..

igua_

aj ja som hrozne bleda. ako smrt. ked som bola v puberte, tiez som sa hanbila chodit nenamalovana, ale to ma casom preslo. teraz mi to je jedno. ale do spolocnosti sa malujem.
musis prekonat ten stud, uvidis, za babam na izbe to nebude vadit. je to tak pohodlne, nemusis sa bat, ze sa rozmazes na svahu alebo v posteli. skor to by bolo podla mna trapne.
hlavu hore :)

machulka006

:) no, babulky, pridávam sa do klubu bledúľ... :)

som blondína, obočie mi nevidno, o mihalniciach ani nehovorím, mám ich síce dosť dlhé, ale bez špirály to nikto okrem mňa nemá šancu zistiť... :)

keď som mala takých 14-15 rokov, a chodila som na tábory a sústredenia a školské výlety, tiež som asi týždeň pred tým doma kula pikle (s akým i/y sa to píše? hihi?) že ako to zamaskovať...

ale je to zbytočné... :) ak si necháš namalovanú linku, ostatní to uvidia, a budeš pre nich maximálne trápna... my sme mali v partii na sústredení tiež jednu babu, ktorá chodila spať komplet namalovaná (tiež blondína), ale ona komplet, špirála, make up, ceruzka, občas tiene... a spávala v push up podprsenke, no hrôza... proste sme sa z nej fakt smiali...
takže takúto vec nerieš... si aká si, si určite krásna, veď blondíny sú stále in... :)
a ešte čosi...môj priateľ najviac miluje keď som odlíčená, vraj som najviac sexi taká bledá... :D
takže , buď v pohode ;)

fialocka

ale no tak.. babam odlicena urcite vadit nebudes. Je to len tvoj pocit, odlicena urcite nevzbudis verejne pohorsenie :)Ked ku mne prisla prvy krat spat moja najlepsia kamaratka, tiez som sa bala, ze co si o odlicenej mne pomysli, ale videla som, ze aj ona ma bez make- upu chyby. Tak, ako aj tie baby, co budu s tebou v izbe... neboj sa :)

kikuus

haha ja som bola tiez taka a paradoxne som tiez blond ...asi tak ked som mala 15-17 som si nevedela predstavit ze sa napr zobudim vedla chalana rano ze proste odomna utecie :D ale ma to preslo mam staleho priatela a uz mi to nevadi...ani pred kamoskami, je to uplne normalne

bobika 1

daj si nafarbit obočie aj mihalnice u kozmetičky, stoji to okolo 4EUR a vydrží cca 4 týždne, na tvár si nanes samoopalovacie mlieko. Ja to takto riešim.

otazka

ooooch ale ja fakt vyzeram jak blbko vtedy :( tie monokle pretrpim len nech sa nenastrasia ze prisiel im do izby ET :))

tania333

no ja sa stavim ze som este svetlejsia ako ty, tiez nemam velku radost z toho, ako vyzeram odmalovana hih:) lebo mi nevidno ani mihalnice, ani obocie...ale proste kasli na to, ked sme chodili na vylety aj s triedou alebo tak a bola som odmalovana, spoluziaci mi hovorili aka som zlata, ze vyzeram ako anjelik:) fakt to nema cenu trapit sa kvoli tomu...uplne sa odmaluj, je to pre plet aj tak zdravsie...a urcite si na noc nenechavaj ceruzku na ociach, lebo rano budes vyzerat ovela horsie, rozmaze sa to a bude to vyzerat ako monokle...fakt sa toho neboj a odmaluj sa, o nic nejde,,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.