Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skrupina z vajicka

hobit

Ja si každý deň dám tak polovicu čajovej lyžičky pomletých škrupín z vajec (čo môže byť tak okolo jedna dve škrupiny) je to úžasný zdroj vápnika ktorého by mal človek zjesť denne aspoň 1,2 gramu a to škrupiny z vajec obsahujú ešte aj iné dôležité minerály nielen vápnik

Payne SvK

Ak chceš vidieť blázna tak si pozri sériu videí no sú len 2 Retard vs. Wild (paródia na man vs wild ) a tak uvidíš rearda ktorý zožral škrupinu celú aaj z vajcom a povie "má to veľa vápnika " a dá to do úst

RNG

Nuz moja mama este v mojej mladosti casto odkladala skrupiny z vajec, tie potom nalozila do flase s citronovou stavou, tj sa rozpustili a taky roztok nam davala na posilnenie kosti-proti krivici.
Dnes dostat samozrejme medzi doplnkami aj calcium citrate, aj ine kompletne zmesy na kosti, spolu s potrebnymi vitaminmi D-3 a K-2

patrik71744

rozdrtená škruppina je vápik vo velkom množstve ,takže si to rozdrte na prášok a s užitkuj te hlavne na krehke kosti či zlomeninu

1BEN1

Neboj, zaludocne kyseliny, ktore mame kazdy si s kuskom skrupiny bez problemov poradia. Videl som aj jedincov, ktori jedia vajcia komplet cele aj s celou skrupinou a ziju v pohode, ale samozrejme to nikomu neodporucam robit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skrupina z vajicka - Fórum - ZDRAVIE.sk