Skrupina z vajicka

Emmma

Ale prosím ťa, z toho sa ti nemôže nič stať. Jedine, že by si nejaký väčší kus a že by sa ti niekde zasekla ale pokiaľ len nejakú malú, tak sa nemáš čoho báť.

Gretche

Pravdepodobnost, ze sa nieco stane je mala. Ako moze sa stat, ze by ti mohla podrazdit slepe crevo, ale tak to si myslim, ze je aj tak taka ta minimalna sanca

Tyna_Mal

Ahoj, naozaj sa ti nemôže nič stať :-). Ja snívam škrupinu skoro každý deň :-). Chováme sliepky, takže jeme denne niekoľko vajec a občas sa stane, že sa mi kus dostane do jedla. Priznám sa, že ma nikdy nenapadalo sa nad tým zaraziť, či by sa mi mohlo niečo stať :-D. Vôbec to neriešim. Možno aj tým, že si vajcia nekupujeme, ale máme domáci. Sliepkam objednávame kvalitné kŕmenie z www.energyshobby.sk , takže majú aj vajíčka a škrupiny kvalitné. Oproti tým nakupovaným je to veľký rozdiel.

hobit

Ja si každý deň dám tak polovicu čajovej lyžičky pomletých škrupín z vajec (čo môže byť tak okolo jedna dve škrupiny) je to úžasný zdroj vápnika ktorého by mal človek zjesť denne aspoň 1,2 gramu a to škrupiny z vajec obsahujú ešte aj iné dôležité minerály nielen vápnik

Payne SvK

Ak chceš vidieť blázna tak si pozri sériu videí no sú len 2 Retard vs. Wild (paródia na man vs wild ) a tak uvidíš rearda ktorý zožral škrupinu celú aaj z vajcom a povie "má to veľa vápnika " a dá to do úst