Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzliny v slabinach

lien.ka

Ahojte :) Mne sa asi pred tyždňom objavili bolestive uzliny v slabinach. Mam aj svrbivy vytok moze to mat nieco s tym spolocne??? alebo to moze byt prechladnutie?? mam strach ci to nieje nieco vazne....poradte prosim :(

RNG

na cistenie tela su enzymi a biele krvinky,no a samozrejme voda.
Enzymi sa nachadzaju v surovychn potravinach, hlavne v zeleninach a mozno ich dodat aj vo forme doplnkov. Cinnost a pocet bielych krviniek sa da stimulovat(betaglukany),
pohyb lymfy zavisi od pohybu svalov(lymfa tecie pri pohybe svalov),
viac vody, redsia je lymfa.
Enzymi taktiez zrieduju lymfu, lebo zmensuju v nej odplavovane ciastocky.

suns

jaj som tiez ako mensia mala v slabinach uzliny, bala som sa ci to nie je nebezpecne. Potom mi zistili nizku imunitu, byvala som 5x do roka na ATB, vzdy s kazdou anginou som mala zapalene uzliny - na krku. Tiez sa bojim nejakej tej rakoviny uzlin, vobec neviem, z coho vznika ani ako sa tomu da predist... Lymfa sa da nejako vycistit, len neviem ako... stravou?

machulka006

xennia - asi evidentne nevieš čo a kde sú slabiny :D
no ale k veci: ja som mala tiež podobný problém, len s tým rozdielom, že uzliny som mala veľké (veľkosti pingpongovej loptičky) aj na krku, a také menšie v slabinách. zistili mi streptokokovú infekciu na základe vysokého ASLA v krvi... (hodnota okolo 2 500 - norma je myslím 200)... brala som 3/4 roka antibiotiká, ASLO mi zliezlo na 450 a ďalej nič. uzliny v slabinách zmizli, na krku mi jedna ostala (veľkosť väčšej čerešne)...
to je moja skúsenosť...
ale nechcela som strašiť...
ak ťa to nebolí(mňa bolelo), nemalo by to byť nič zlé...sleduj si to...ak by sa to nejako menilo (zväčšovalo, bolelo), choď k lekárovi... vyberať ti to najskôr nebudú...uzliny sa len tak nevyberajú (ani mne tú na krku nevyberali, len mi robili punkciu)...
takže si to len sleduj, najskôr ťa obchádza nejaká chrípka, bude to z toho...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzliny v slabinach - Fórum - ZDRAVIE.sk