nejdem zvracat!!

lubjatqo

Ja som si tiež kúpila Gabikinu knihu včera a som asi v polovici.. Je to veľmi pekná, realistická kniha.. Ale jedného sa bojím.. Hoci Gabika napísala v úvode, že to nemá byť návod pre anorektičky, bulimičky ale pre niektoré to bude presný návod ako to najlepšie zamaskovať pre okolím...
Ale knihu odporúčam, ako osoba, ktorá má PPP, ale lekár to nešpecifikoval ako anorexiu či nebodaj bulímiu...

Alternativa

Zistili ste uz, ze Gabina Weissova prave vydala knihu s nazvom Diagnoza F50 /alebo tak nejako sa vola/? Ja som ju zatial necitala, urcite budem. Je to autobiografia vyliecenej bulimicky. A Gabinu poznam, je to uzasna, vitalna mlada zena a je ZDRAVA. Cize DA sa VYZDRAVIET. Nejdem Vam vysvetlovat, ako je PPP zakerna a zivot niciaca diagnoza, to predsa vsetky viete. Urcite Vam viac povie Gabina, ak budete mat zaujem pocut, ako sa z tej pliagy da dostat. Prijemny den

ach jaj

a ja som prave tiez bola :( ..ale ja som to jedla uz s tym ze to aj tak vyvratim .ale nepodarilo sa cele :( bo tato zaklopal na dvere ze uz mam ist spat .. neznasam sa:(

sasaaa

preco si to urobila ??? mohla si sa posnazit dnes to zvladnut!!!! kazdy den to mozes zmenit , tak dnes to nevyslo , tak od zajtra uz nadobro , ok??? MUSIIIS, MUSIIIS !!! chces byt predsa zdrava a stastna , nieee?? vsetko to je len a len v tvojich rukach , snaz sa:-)

sasaaa

nie, NEPOJDES !!!!!!!!!!!! :)
nemysli na to co si zjedla, bud rada, ze ti chutilo :) a ZIADNE vracanie, niiic, ok? :) da sa to , len maj silnu volu a zvladnes to!!! :) zvladli to aj iniii :-)