Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co znamena v Expert v cudzom jazyku?

luna

A ak si chces urobit certifikat, existuje na to mnozstvo platenych kurzov, kde ta zaradia na zaklade vstupnych testov do urciteho levelu ktory konci skuskou a ked si trufnes, mozes sa prihlasit cez tu konkretnu skolu aj na certifikat, za ktory sa tiez plati. Robi to napr. Akademia vzdelavaia, Callan school, atd...staci si vyhladat na internete :-)

luna

Jasne ze mozes mat certifikat, ale na pohovore musis dokazat co vies... Niekedy aj skuska co predchadza vydaniu certifikatu moze byt nabiflenou zalezitostou a realita je uplne ina.Certifikat skor zavazi na prijimackach na vysoku alebo na doktorantske studium, nie na pracovnom pohovore ale tiez zavisi od firmy. Firma pri zadavani kriterii na uchadzaca pod "expertom" mysli dokonalu znalost cudzieho jazyka slovom aj pismom..

melisa272

cize to oznacenie "Expert" je subjektivno-relativne? ze ma ohodnoti nejaky skusajuci clovek? ja som myslela ze sa to robi ako normalny certifikat z jazyka-t.j. cela komisia ludi, vyobracanie z kazdej strany a na zaver papier o tom, ze som to spravila

luna

To znamena ze si vyzaduju najvyssi stupen znalosti jazyka, tj. expert je vyssi stupen ako vysoko pokrocoly slovom aj pismom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co znamena v Expert v cudzom jazyku? - Fórum - ZDRAVIE.sk