Pouzivate intimky?

kikina

no ja mávam výtoky strašne silné, najmä pred a po:) ... a neznášam to otrasné vlhko v gatiach, ako keby som sa počúrala... a ešte často aj cítim zápach .... a v škole mám často krát nepríjemný pocit že dokonca aj premokám... častokrát som zo školy bežala domov len na to aby som si vymenila nohavičky.....doteraz som intímky nepoužívala, lebo s tými čo používa mama som nebola spokojná, hrozne ich bolo cítiť a nevedela som si predstaviť, že by som v nich mala chodiť takmer každý deň:) ale pred týždňom som si kúpila Discreetky multiform ocean breez-voňavé:)... a je to super, cítim sa v nich veľmi príjemne a \"isto\", a dokonca si spomeniem že ich mám len na WC, inak ich vôbec necítiť skvele sa prispôsobia.... taki100 sa už \"necítim\" :) ... len je nevýhoda že sú pekne drahé, testované na zvieratách.... ale myslím že nič lepšie nenájdem:) bye...

hihi76

Nepouzivam, naco? AJ tak si menim nohavicky kazdy den. A citim sa v nich ako male babo v plienkach-aj ked su supertenke a pod.-nic v zlom baby. Jedina znacka co mi vyhovovala bola CArefree... ale neto nemam tolko penazi:)

musska

ja tiez pouzivam kazdy den, nemam rada vlhko v gatiach:)))tak si icj parkrat za den vymenim a mam pokoj..a aj tym predchadzam infekciam..

musska

ja tiez pouzivam kazdy den, nemam rada vlhko v gatiach:)))tak si icj parkrat za den vymenim a mam pokoj..a aj tym predchadzam infekciam..

suns

ja tiez pouzivam intimky po menstruacii, ked uz zbytocne nechcem mat tampon, lebo mam velmi slabe, tak si dam intimku. Pocas ovulacie si tiez obcas dam intimku, lebo neznasam pocit mokra v nohavickach! Tiez pouzivam len tampony, vlozku len v noci. Nechapem, ako som to pocas zaciatkov na strednej mohla vydrzat s vlozkou, i na telesnej... och... slava tamponom:)

bobika 1

no bmw, poznám aj také pre ktoré to logické nie je...a okrem toho niektoré si to možu vysvetlit tak, že pre tie čo používajú intimky je to náhrada čistých nohavičiek....