Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normalna menstruacia?

Príspevok v téme: Je to normalna menstruacia?
slniecko6

Myslela som si,ze som tehotna,ale uz druhykrat som dostala za sebou menstruaciu.Lenze prvykrat sa mi zdala tak ina,slabucka.Ale tentokrat je normalne silna ako vzdy,dokonca v moci su take hurdky,asi zvysky vyplaveneho vajicka alebo nieco take,ze?Cize je pravdepodobne vylucene,ze som tehotna,vsak? :(Lebo som pocula,ze niektoe zeny maju menzes aj pocas tehotenstva,ale to asi neni taky normalny a nemali by v nom byt ziadne hrudky ani nic,vsak? :(A este k tomu menzesu pocas tehotenstva,viete o tom nieco?Dakujem.

delphia

ano, narazala som na vek- bud je velmi mlada a nevie nic o svojom tele, ale sexuje o stosest... alebo druha moznost- zrela zena, ktora nevie, co s jej telom sa deje kazdy mesiac uz par dlhych rokov...

kikina

súhlasím s delphiou
... len že netreba hneď použíať výrazy "ty máš koľko rokov", lebo z vlastných skúseností viem že aj takáto irónia od ľudí na milióny km vzdialených môže dosť ublížiť....

delphia

prosim ta, kolko ty mas rockov moja zlata???
je to priserne, ze jedna zena nema ani sajnu, co sa to s jej telom mesiac co mesiac deje v ramci menstruacie...

tie hrudky moja mila nie je vajicko, ale odlupena vnutorna vystelka maternice, ktora sa fyziologicky nasledkom hormonalnych procesov v priebehu menstruacneho cyklu najprv nedokrvuje, odumiera, odlupuje a menstr. krvou sa vyplyvuje, ak nenastalo uhniezdenie oplodneneho vajicka.

a ano, moze aj pocas tehotenstva byt pritomne slabe krvacanie, ale to, ci si gravidna alebo nie, vie na 100% potvrdit alebo vyvratit JEDINE!!! lekar na zaklade vysetrenia pohmatom, ultrazvukom a hladiny HCG v krvi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normalna menstruacia? - Fórum - ZDRAVIE.sk