Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

Maoam

najhorsie na tom je, ze je tym posadnutych strasne vela zien vsetkych vekovych kategorii, ja neviem co sa to robi, ale takych co chcu mat normalne peknu stihlu postavu je coraz menej, proste co im staci mat velkost 36 alebo 36/38 a boli by na vysost spokojne, ale nie, proste stale viac a viac a viac chudnut a zrazu su na 45kg

Coshida

ale však keď chcú byť na kosť vyziabnuté kostry, tak prosím. však nech si doničia celý metabolizmus nezmyselnými diétami a nech cvičia celý deň, však "svaly" na kostiach vyzerajú priam úžasne :D a ešte nech hovoria, že chcú schudnúť :D môj ty boh ... jedna známa sa začala po mne opičiť - keďže ja som prirodzene štíhla (nedarí sa mi pribrať, proste genetika je sviňa no :D ) ... a dopadla tak, že má 170 cm a ledva 44 kilo :D to kde sme :D a keď som s ňou, furt sa len sťažuje, že ešte musí schudnúť, lebo má špeky na bruchu :D táto má aj tvár hrozne vychudnutú, proste hrôza no

Coshida

šibká ti? ja mám 172 cm a 49 kg a som ako trieska. bóóóóže, hrozne si tučná :D ako sorry, ale nechápem takéto choré mozgy. trošku objektívneho pohľadu by ti nezaškodilo. však poznám baby, ktoré majú rovnakú výšku ako ja a skoro o 10 kíl viac a aj tak patria medzi chudé. nechápem, ako si takto môžeš domýšľať, že si tučná :D choré

Luckatucka

Danka57 : nie je to vela,ale v pohode je aj na tvoju vysku 55kg ale menej uz nie.
Tie baby co tu pisete,ze mate 170cm - 50kg, 180cm a 60kg, 165cm a 45kg to je podvaha kocky.To je tema na anorexiu a nie o chudnuti.

Luckatucka

Iveta Michael : neviem ako moze byt podla Teba normalne ak ma zena 180cm a 60kg.To je vyrazna podvaha,naruseny obraz samej seba.
foodismydrug : mas BMI 18,5 a to je uz riadna podvaha dievca.Spravne by si mala vazit 65-70kg a aj tak by si bola stihla.Az pri vahe 75kg by si mohla o sebe povedat,ze mas par kg naviac.Ale to co pises Ty prepac za vyraz,ale nie je to normalne.