Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

miro.83

skinny: Vies co modelky jedia, a kolko? Asi nie inak cesta peklom neni dieta ale to co pride po tom ak to clovek prezenie. Okrem toho ak sa clovek chce zabit tym ze bude hladovat tak je pre mna debil co si nevazi zivot. inak anorekticky su aj tie co si daju rano ze mrkvu, na obed malu porciu ryze zo zeleninou a na veceru nejaku zeleninu ci ovocie prinajhorsom, ked zhresia nejaku cokoladu. To su anorekticky. Inak kikina stretol som sa z mnoha ludma co maly problem pribrat, samozrejme ak netrpeli nejakou poruchou travenia ci maly problem zo stitnou zlazou, a kazdy znich dokazal pribrat.

kikina

vy tu ste inak normaalne?? kolko krat to mam vysvetlit ze ked ma nikto extremne rychly metabolizmuss nikdy velmi nepriberie?? a to nemusi byt anorextik? ale nie, vy damy, ma budete hadzat medzi anorexticky .... aj ked som v zivote neodmietla jedlo
zamyslite sa

skinny

miro.83
prečo by sa obyčajná žena nemohla aspon pokusiť vyzerať ako modelka čo je na tom zlého??? a prečo by diéta mala byť cesta peklom?? Nie všetky sa snažia byť modelkou za 2 týždne!!!! ty tu hovoríš o anorektičkách čo nedaju do ust okrem čistej vody nič a to nie je moj prípad tak ma láskavo s nimi neporovnávaj ked oni maju nasraté v hlave tak to je ich problém a ked si takýmto sposobom chcu dosrať život tak nech si ho doseru každí si robí zo svojím životom čo chce a využije ho ako cche ked sa cche zabiť hladovaním tak nech sa páči ............

miro.83

skinny: Ako mne osobne je jedno ako vyzeras aspon som skonstantoval, preco nie je vychrdnutost zdravou a preco by sa nemali baby pokusat vyzerat ako modelky. Pretoze nevedia ake maju problemy a kolko bab na to doplatilo napriklad v gymnastike.

skinny

miro.83
napísala som, že sa mi páči vychrtlosť, ale nie to, že tak chcem vyzerať aj ja!!!! to je rozdiel ok

miro.83

skinny: Chudnut, pretoze sa ti paci vychrdlost no budiz je to tvoja cesta peklom. Lenze tam je to s rozporom so zdravym. Ak je clovek vychrdli tak isto nema vela svalov a viez z coho je srdce, ano je zo svalu. Okrem toho aby bol clovek vychrdli musi obmedzit natolko jedlo aby si telo zacalo palit vlastne svaly. Pri tom mnozstve ake prijmes nie je mozne doplnit telu tolko vitaminov, mineralov, vlakninu pre spravnu funkciu organizmu. Bohuzial vecsinou sa toto extemne obmedzovanie a tuzba byt vyhrdlou konci smrtou a zarmutkom tvojich blizkych, ktorych ti na tebe zalezi.

sissssa

suhlasim... ja som sa so svojim priatelom spoznala a mala som o sedem kil viac a aj ta sa do mna zalubil, no teraz mi hovori, ze mi to viac pristane, ale ze by ma lubil aj eby som pribrala :))) no ja nechcem, nemala by som z toho dobry pocit, teraz mozem nosit co chcem a vyzerat v tom ok :)

skinny

Ešte niečo by som chcela viaceré tu píšete, že CHLAPOM SA NEPÁČIA VYCHUDNUTÉ ŽENY!!!! No a??? Neverím, že každá žena čo tu je chudne len kvoli chlapovi!!! Ja sa tiež sanžím schudnuť, ale nie kvoli tomu, aby som sa páčila chlapom je mi to jedno čo sa im páči či tučná, stredná alebo vychrtlá robím to kvoli SEBE, aby som mala zo seba dobrý pocit. A ked mne sa páči štíhlosť či až vychrtlosť tak sorry ostatných je do toho velké H*V*N*!!!

sissssa

ja mam doma perfektnu vahu, co vam odmeria okrem hmotnosti aj pomer tuku, vody a svalov v tele :) ja som na tom idealne, mam 169cm, 54 kg, 43 percent svalov, 18 percent tuku a aurat vodu :)) odporucam vam si taku zadovazit a nemusite sa tu pytat podla neuplnych udajov, ci ste tucne, ked ani fotky tu nevidime.