Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

skinny

pre pfuuj
uvediem ťa na pravu mieru ......... to , že má niekto nízku váhu neznamená, že musí byť vychrtlíí!!!! Ja mám 175 a vážim 56kg a vobec čo vobec zdaleka nie som vychrtlá mám aj bruško, aj fajne stehná a zadok. Len toľko k tomu!!!!

desana

ach baby...ja mam 62kg. meriam168cm.a predstavte si som uplne spokojna čo sa týka mojej postavy. ano, mam zadok, prsia,nemam pas modelky no a čo....citim sa super, oblečiem aj obopnute tričko, a ked vdím vychrtle dievčata, tak ich ľutujem....netvrdim, že je dobre byť tučnučka, ale treba hľadať strednu cestu....

pfuuj

Kokos, jak tak citam tie dolne prispevky, tak uplne zasnem. Zakladatelka ma 180cm a 60kil, druha 170 a 47 (tak toto je silny extrem!), dalsia 173 a 52. Welcome to anoretic club!:D
Mam 172cm a 60 kil a nie som tucna. Nemam sadlo ani na bruchu, nemam tucne nohy. Samozrejme, ze kazda na sebe chce nieco zmenit, ale chcela by som mat tak max.najmenej 57kil a staci! Nechapem, ved vy musite byt vychrtle. Ved to je skarede, ked mas cintlave nohy, a potom kostny driek, ktory posobi pri tenkej postavi, jak matrioška, vacsinou je to skaredsie, ako ked je baba silnejsie, blech :-/. OTrasne linie.

kikina

alee ja som nehovorila ze som tucnaa.... ja len ze niekedy sa tak citim .... a niesom vobec vychudnutaa, to kazdy poviee... a vobec niesom na psychologa, niesom anorexticka ani bulimicka.... jem normalne
aj take baby co maju velmi rychly metabolizmus... co jedia a nepriberu su u vas na psychologa?

tanickaxx

tami ano to je
inak sa z toho asi ani neda dostat alebo len polovicato lebo ine videnie neviem ci sa da len tak sam od seba zmenit :( iked my sme si ho zmenili asi same nejako
neviem

tami563

no baby ale potom je to na psychologa.. pretoze za normalnych podmienok sa clovek nevidi tucnejsi ako naozaj je..

tanickaxx

ja mam 171 a 51kg a tiez som tucna:( hold no naruseny obraz mame o sebe
lahko sa pise tym co nemaju skresleny obraz co by som dala za to aby moje oci ma videli normalne

majka_

aaaach ja vazit tak pri mojich 178 cm 60 kg, tak skacem 1,2 m od radosti :o). ale vazim 78 kg, takze k 60-tke je to tak nesplnitelny sniiiiicek... snad mi plavanie pomoze