Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

plamienok

Ja som nemapisala,ze som tucna.Ale,.ze si aj tak neobleciem vsetko na seba lebo to nemam rozlozene podla mojich predstav.A schudnut to urcite tiez nie ako som napisala.V kazdom pripade moj manzel na mne oceni kazde kilo ale niako sa mi to nedari...:-)

tami563

plamienok a ty aj citas co pises?? 52kg pri 173cm a citis sa tucna??? baby toto fakt nie je normalne.. ja mam 53kg a 171cm a VIEM ze som chuda a snazim sa pribrat.. nechapem ci sa nevidite v zrkadle alebo co..

tami563

akoze baby vy ste fakt normalne?? 60kg a 180cm a citis sa tucna??? 170cm a 47 kg a citis sa tucna??? toto neni normalne...

plamienok

Podla mna je ta vaha vela na mna podla mojej vysky a dost dlho si drzim tuto vahu(nie umyselne)ale niekedy ked si chcem nieco obliect tak ma hneva,ze to nemam rozlozene podla mojich predstav :-).A je to pravda,ze vacsina muzov ma radsej plnsie zeny.

tamara0000

dievčatá podľa toho čo čítam asi nie ste celkom ok...vážite veľmi málo pri vašej výške!!!a vy sa cítite ešte aj tučné????viem si predstaviť, že ste úplne chudučké.stačí na to ľahký výpočet: (výška v cm) - 110 = ideálna váha.život nie je len o chudnutí a okrem toho, ktorému chlapovi sa páčia vychudnuté ženy?myslím, že žiadnemu..

bmi

vyhladaj v google BMI a vypocítaj si, zistís myslím si ze mas normálnu hmotnost. Podla mna je to normálna váha na tvoju výsku:-D

plamienok

Na svoju vyslu mas v pohode vahu.Ja mam 173cm a 52kg a tiez mi niekedy pride,ze by som mala schudnut niekde ale to neprichadza do uvahy...:-) si v pohode naozaj...

kikina

mas uplne v pohode vahu.... skor by si mozhla aj rochu pribrat
ja mam zase 170 cm a 47kg a tiez sa niekedy citim tucne, ale to je len pocit, pretoze tucna zdaleka niesom:)
u teba je to asi podobne.... drz sa a ziadna anorexia:P