Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dievčatá POMOC

machulka006

a to znamená rovno pesimizmus? žeby ma to nejak extra trápilo aj keby som ho nedosiahla, to nemôžem povedať...
:)

machulka006

ich - snažím sa tu vysvetliť, že nie som pesimistická a že si to užívam aj bez orgazmu... :)
ale ďakujem za milé slová :)

ich

tak si myslim,ze potrebujes este dozriet na to vsetko aby si to naplno vychutnala.Nebud pesimisticka lebo na to vsetko asi este potrebujes dozriet.ja som tiez zazila orgazmus po niekolkych rokoch sexualneho zivota takze ti to vravim zo skusenosti...vsetko sa popravi uvidis.

kla.ra

jam mam priatela rovnako dlho ako machulka, tiez je moj prvy, skusame vselico, je naozaj super, ale orgazmus nedosiahnem, ani sama ani s nim...a sama si to robievam, ale proste orgazmus ziaden :( skoda, aspon raz by som to chcela zazit...ale sex ma bavi a vychutnavam si ho a praveze sa mi niekedy zda, ze aj viac ako moje priatelky ktore s orgazmom nemaju problem :)

machulka006

sama to neskúšam, jednoducho ma to nebaví i keď neviem,či to tu berushka pochopí :)
aj keď som to skúšala, nebolo to o nič lepšie, skôr horšie...:)
áno, som mladá, a preto ma to tak netrápi...
nemám smolu, berushka, pretože radosť zo sexu mám... ;)
a nesústredím sa počas sexa na to vôbec...
fakt si to užívam... :)
verte mi :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dievčatá POMOC - Fórum - ZDRAVIE.sk