frajer mi zahlasil ze ....

kia32

Mne muž povedal,že ho iné ženy vzrušujú,ale priťahujem ho len ja.Pojem vzrušujú mi vysvetlil,že ho pri nejakej napadne chuť na sex,ale sex so mnou.A že to chlapi v dnešných časoch bedrových rifiel majú ťažké...Čo k tomu dodať...Neriešim,inak by som ho musela ovracať zakaždým,keď sa na neho pozriem.Radšej si budem naivne namýšlať,že sex chce mať len so mnou...

liv25

S TOHO SI NIC NEROB.. JA SOM PRAVE TIEZ POCHOPILA ZE ZA DVAKRAT SA MI STALO ZE MOJIM GAY MUZOM MA POZIADALI O SEX.. AKO PRI NICH SOM POCHOPILA ZE IM TO JE FAKT JEDNO .. CHLAPI MOZU MAT SEX S HOCIKYM..BEZ TOHO ABY PREJAVILI CIT. PRE NICH JE SEX IBA SEX. A TO NEHOVORIM O INYCH MUZOCH KTORY MI ROBIA NAVRHY.. SU TO CHLAPI A NAOZAJ DOKAZU MAT SEX S HOCIKYM.. TAKTO ZMYSLAJU VSETCI CHLAPI!!!!! JE TO TAK!
AK TA TEN TVOJ LUBI TAK BUDE MAT SEX LEN S TEBOU.. ON TI LEN POVEDAL AKO ZMYSLAJU CHLAPI ALE TO NEZNAMENA ZE TO BUDE ROBIT AJ ON.. NETRAP SA ZBYTOCNE. NA SVETE SA DEJU HORSIE VECI .. BUD RADA CO MAS A VAZ SI TO..

lauraop

to je sila,dosiel z prace a urazeny..ja s nim nekomunikujem nemam chut.ze ide nieco vybavit a ked sa vrati chce aby bol doma obraz aj zvuk.tak najvacsia .... som zas len ja kurva drat!!!!

ich

Potom to zalezi ako si na tom so svojou doverou k nemu a ked chces ten vztah udrzat a nezblaznit sa z toho(tym,ze ti to pojde stale hlavou)tak si budes musiet dat niake pravidla,ktorych sa budes drzat.Drzim palec aby si bola taka dostatocne silna.

tinusska

este sa spytam, co ta skor zranilo?

1. ze by dokazal mat sex s kazdou,ci uz so smradlavou alebo vonavou

alebo

2. iba tolko, ze je tam sanca, ze ta dokaze podviest (aspon podla toho, co povedal)

Hmm... tak sa tri dni neumyvaj.. jemu to nepovedz, este si dobre zacvic aby si pekne smrdkala a lahni si k nemu do postele a zacni sa s nim mazlit, narocky mu davaj cuchat napr. pazusku :))) pripadne si aj den neumi zuby... uvidis, ci ho vzrusi "kazda"...

lauraop

uz som raz rozvedena,muz ma podvadzal,baby,diskoteky,za kratky cas som sa dala do kopy s terajsim priatelom.od zaciatku sme presvedceny ze patrime k sebe,vsetko funguje ako ma,mam zdrav.problemy,ale velmi mi pomaha,nemala som zlu skusenost,zeby mi zahol,to viem na beton,ale viem ze po babach dost pozera,a teraz mi zahlasil toto,ja neviem...uz zacinam byt trapna,ale nasral ma...prepacte za vyrazy,ale mam nervy...