Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vonkajšie hemoroidy

lulijanka

ja by som na Vasom mieste urcite skusila lampu Bioptron. Skuste si precitat stranku www.bioptron.senea.sk Je tam aj kontakt na jedneho pana, je velmi mily, o vsetkom sa s nim mozete porozpravat.. my sme od neho tiez lampu kupovali a velmi dobre nam poradil..

Rosen

tak ja len k tomu milanivu,odkedy ho použivam,tak nemam žiadne problemy nemusim si kupovat .všeliake mastičky ako som to robila,ja som s nim spokojna

oxygenmask

no to som este nepocula, ze by umyvanim vodou sa vyliecili hemoroidy...dalej ma dost stve, ked niekto napise, ze objavil nejaku masticku, ale uz nenapise aku...neviem naco su dobre tieto fora, ked aj tak z nich nic:(

veronci89

ja mám vonkajšie hemoroikdy uz 4 roky. zhoršilo sa to po prorede, po tvrdej stolici sa mi dokonca stalo ze sa mi kusok vybezku natrhol a krvacal , bolo to bolestiv=.

ale objavila som jednu mastičku, nieje z lekárne , a za 5 dní sa mi to dalo doporiadku, krásne sa mi to stiahlo rana sa zahojila.

paráda. som velmi spokojná konečne po 4 rokoch trápenia mám uz dlhsie pokoj , tak som vdačná.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vonkajšie hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk