Vonkajšie hemoroidy

spiacarenka

Pre oxigenmask:Milaniv som použivala podla návodu,dodržovala som pravidelnost.Hemoroidy máme v rodine,má mama,starký,krstná ja aj sesternica.Doba uplného vyliečenia je individuálna,niekomu trvá 10 dní,sesternica sa ich zbavila za 2 mes.,u mamy sa zlepšenie prejavilo až po troch mes.,ale uplné vyliečenie sa môže dostavit po pol roku aj neskôr ako to bolo s krstnou.Za aku dobu sa človek vylieči,závisí aj od stavu,či su tie hemoroidy zanedbané,ako dlho boli vlastne neriešené.Ja osobne som sa vyliečila za 10 dni,po piatich dnoch mi uplne ustupili bolesti a po dalších piatich dnoch dva bobule ako menšie hrozná sa mi vtiahli naspat.

oxygenmask

pre spicarenka:)

prosim ta, napis ako dlho si sa liecila a v akom stadiu si hemoroidy mala, resp. ako dlho si nimi trpela:(, pretoze ja milaniv pouzivam a zlepsuje sa to, ale velmi pomaly, uzivam ho 4 mesiace.

oxygenmask

Milaniv stoji 10 EUR plus postovne, takze to vyjde tak do 15 EUR...ja ho pouzivam 4 mesiac a stav sa viditelne zlepsil, nehovorim, ze som vyliecena, ale je to velmi dobre, vzhladom na to v akom stave som bola ja. Kedze je to na prirodnej baze, trva to dlhsie, taktiez ho uzivam pravidelne kazdy den, dbam na stolicu a veeeeela pijem:))musela som vylucit citrusy, lebo po ich konzumacii to bol na WCku horor:(
Takisto by som bola rada, keby prispievatelia napisali, ako dlho sa milanivom liecili a v akom stadiu mali hemoroidy:)a nie len ho tu ospevovat a nic blizsie nenapisat:)

Ja som ho kupila minuly rok v oktobri, zavolala som na to cislo, zdvihla mi nejaka zena a objednala som si, do 3 dni som to mala doma:))

oxygenmask

Milaniv stoji 10 EUR plus postovne, takze to vyjde tak do 15 EUR...ja ho pouzivam 4 mesiac a stav sa viditelne zlepsil, nehovorim, ze som vyliecena, ale je to velmi dobre, vzhladom na to v akom stave som bola ja. Kedze je to na prirodnej baze, trva to dlhsie, taktiez ho uzivam pravidelne kazdy den, dbam na stolicu a veeeeela pijem:))musela som vylucit citrusy, lebo po ich konzumacii to bol na WCku horor:(
Takisto by som bola rada, keby prispievatelia napisali, ako dlho sa milanivom liecili a v akom stadiu mali hemoroidy:)a nie len ho tu ospevovat a nic blizsie nenapisat:)

Ja som ho kupila minuly rok v oktobri, zavolala som na to cislo, zdvihla mi nejaka zena a objednala som si, do 3 dni som to mala doma:))

oxygenmask

Milaniv stoji 10 EUR plus postovne, takze to vyjde tak do 15 EUR...ja ho pouzivam 4 mesiac a stav sa viditelne zlepsil, nehovorim, ze som vyliecena, ale je to velmi dobre, vzhladom na to v akom stave som bola ja. Kedze je to na prirodnej baze, trva to dlhsie, taktiez ho uzivam pravidelne kazdy den, dbam na stolicu a veeeeela pijem:))musela som vylucit citrusy, lebo po ich konzumacii to bol na WCku horor:(
Takisto by som bola rada, keby prispievatelia napisali, ako dlho sa milanivom liecili a v akom stadiu mali hemoroidy:)a nie len ho tu ospevovat a nic blizsie nenapisat:)

Rosen

Adka,ten Milaniv ,stoji 10eurˇplus 4eur poštovne ,ja som si tiež objednala ,prislo mi to včera ,len dufam že to pomože

nototo

Denz, i ked nerada , no musim skonstatovat - si prinajmensom velmi "divny/divna"
to reagujem na tvoj posledny prispevok
BTW-o zvolenie ci povolenie niecoho som ta samozrejma neziadala :) tak skutocne mi je tvoja reakcia nepochopitelna
davas "tu rady" v kazdej teme a ked clovek uprimne poziada o vysvetlenie ci zdovodnenie - štekas(psik-hafhaf)
kedze ti asi pravdepodobne dosla argumentacia
lebo vies, ludia dnes uz su INI(nastastie!) (ako si ostatne nazval i mna)-teda chcu vediet a poznat(dufam ze tak si to myslel/a) a nielen slepo kracat za niecim-niekym, co mozno i je dobre a spravne, no mozno i nie, a tak potrebuju logicke zdovodnenie-argumentaciu alebo jednoduche no LOGICKE vysvetlenie,
a nechapem co je ti na tom nepochopitelne
a neviem sice celkom presne co je ban a co si tou poslednou vetou myslel, ale ak mas pisat ako pises, tak vies co, nepis, radsej nepis vobec. oddychni si
dobru noc

Denz

nototo- vies co????
rob si co chces......
si ina a inou aj ostanes.....
nechcem ban...........preto ti pisem ako ti pisem.

nototo

s oblickami chodia moje deti pravidelne na sono,
na bolest hlavy sa nestazovali (pri uzivani C-vit.) ani ja nie a poruchy spanku som tiez nezaregistrovala, i ked, u babatka to nedokazem posudit samozrejma.

a s tym tehotenstvom ma to zaujima, preco sa nedoporucuje uzivanie C-vit?
ja som uzivala-ako obycajne ked niesom tehotna-v najlepsiej voli a s dobrym umyslom ze konam spravne samozrejme a pre dobro a zdravie nas oboch,kedze vsade boli same choroby virusi chripky a bacily :)

Denz

nototo-
uz len pre taku vec !!!!

Veľmi vysoké dávky však môžu u citlivých ľudí vyvolávať tvorbu obličkových kameňov, spôsobiť bolesti hlavy a privodiť poruchy spánku.

panatno???