postava

marek f.

skovecka.. 16 a skoro na fitko? ja som cvicil od svojich 14-tich a v 20-ke som sa stal majstrom sveta v kulturistike.. je to sice uz 7 rokov dozadu a stale je nieco vylepsovat

lilipo

No skus cvicit a svoje tuky premenit na svalovu hmotu. Potom mozno budes vdacny ze si nemusel priberat pomocou roznej chemie... Zacni uz teraz a ked budes starsi buds vymakany...

skovecka

heh podla mna dieta nieje dobry napad najme v tvojom veku... skor je dolezite ist spat s prazdnym zaludkom proste ze mas taky pocit hladu (mne to robilo problem asi tyzden potom som si zvykol) a nemusel by si jest vela sladkosti a tuku (troxu nikdy nezaskodi) no a co sa tyka tej posilovne tak tam moc nezhodis len priberies svaly a v konecnom dosledku to moze vyzerat este horsie aj ked zase svaly treba na spalovanie tuku ... ale aj tak v 16 do posilovne je dost skoro skor skus aerobne aktivity (behanie, orbitrek bike) kazdy druhy den tak 45 minut v kuse ... btw ty mas len 16 to znamena ze by nemal byt problem zhodit

a dalsia vec je nerobit radiklane zmeny ale skor pomalsie ... lebo ked zrazu zacnes makat kazdy den a upravis stravu tak by som sa divil kebyze to vydrzis

inaq vela stastia popripade si mozes kupit aj nejake spalovace tukov aj ked neviem ci je to bezpecne kedze este niesi uplne dospely

chruminka

ved chod do diet sa pozriet.. mas ich tam milion.. ale myslim ze pre chlapa je naj posilka.. urcite fitko. fakt..

niekto

rob ako chces moja rada je hento je to zdrave a ked neschudnes budes sa uzasne citit a hovorim pozri google hento som moc necital

niekto

zufalec fakt chces jes chemikalie ?
ta posilka ti vyformuje postavu
macii tam ale nemozes jest hoci co a samozrejme nemas sa prejedat princim je radsej viackrat denne a menej :)

1zúfalec1

niekto: ale ten odkaz je pre ženy nie??:D......a pocuj myslis ze by mi pomohlo kebyze chodim do posilky?....aj tam sa da schudnut?.....a na nete som nasiel nieco ze nahrada jedla, proste nejake presaky ktore sa piju z mliekom alebo vodou...to by nepomohlo?