ODPUSTILI BY STE?

ja nevladzem

no to je na dlhe pisanie, proste podla vsetkeho ta holka s ktorou sa mal vyspat mi to pisala, ona ho totiz chce. Volal mi, ze jeho kamosom tiez niekto pisal take veci pricom tam kde bol a kde sa to malo stat bol s kamosmi, ked mi telefonoval tak mi vravel, ze pocul, o tom ze si niekto nieco vymysla on nevedel, ze ja uz o tom viem co sa hovori...porozpravali sme sa, vsetko si vyjasnili a teraz zistujeme ci mi to pisala ta k.... alebo niekto iny.....blbo sa to pise ale dufam, ze pochopite

janevladzem

dakujem vsetkym, ktori ste prispeli...niekto mi ho vazne zavidi, on s nikym nic nemal dakujem vam fakt to bol hrozny pocit ale uz je vsetko ok dakujem :)))

xennia

Blbá situácia, nechápem prečo ti ten anonym nepovie presne o koho ide, ak vie, než si to môžeš overiť bez toho že by si do toho možno zbytočne zatiahla drahého. Ak to nie je pravda. A kde ho máš, niekde na služobke?

veronika

ty musis vediet ci by ta bol schopny podviest.never kazdemu.mozno vam ten dotycny zavidi vasu lasku a urobil to naschval.tel mu dvihni mozno to ani neurobil a zbytocne sa pohadate ze mu neveris,viac ho kontolu..nezavidim ti mas to tazke

veronika

ty musis vediet ci by ta bol schopny podviest.never kazdemu.mozno vam ten dotycny zavidi vasu lasku a urobil to naschval.tel mu dvihni mozno to ani neurobil a zbytocne sa pohadate ze mu neveris,viac ho kontolu..nezavidim ti mas to tazke

janevladzem

no pisem s tym clovekom na pokeci ale ja neviem co robit nevladzem ani pisat....neviem ako sa teraz spravat k priatelovi ci mu vobec dvihat telefon a pretvarovat sa alebo ja neviem :(((((

fsffffffff

tu to vyriesi jedine komunikacia s priatelom, jedine on musi vediet ci to urobil/ alebo nie... ta sms mohla byt pravdiva, ale na druhej strane si mohol z teba niekto vystrelit... nezavidim ti tu situaciu, ale jedina moznost je spytat sa ho na to, ked pride domov... :( drz sa