odpustili by ste, alebo nie?

Príspevok v téme: odpustili by ste, alebo nie?
pupavka

S priateľom chodím už vyše 3 rokov,máme 23 rokov. a teraz sa mi priznal že pred 2 týždnami bol s jednou babou, on jej volal, on išiel za nou, je to baba, ktorá ho kedysi chcela, ale on ju nie,potom chcel on ju a ona jeho nie. vraj sa s nou chcel len porozprávať,a potreboval zistiť či ja či ona.chcel len porovnať.zistil že nie je nič pre neho.a ešte k tomu mi klamal, povedal že sa len náhodou stretli a rozprávali sa, potom mi povedal dalšiu verziu a o týžden dalsiu, samozrejme každá boal iná. ako to mám chápať?teraz som mu dobrá aj ja. mám s nim ostať,alebo ho poslať nech si ide za nou?

machulka006

sign - držím ti palce... tej mojej kamarátke to vyšlo, sú spolu strašne šťastní a sú si oporou, proste fajn vzťah... chlapec sa proste uvedomil... :) je to milý týpek, verím, že už by to neurobil, a ona sa to pokúsila pochopiť, a všetko je ok...
tak držím palce aj tebe...
:)

sign

machulka,ako keby si o mne hovorila. mne spravil presne to iste, chcel inu ale ta jeho nie a teraz by chcel asi zase mna. no neviem zatial tomu nedavam moc sancu, lebo uz mu asi nedokazem verit, stale budem mat na mysli ze ked to raz spravil,spravi to zase.

machulka006

mojej najlepšej priateľke toto isté urobil chalan, len stým, žee on sa s nou rozišiel a skúšal to na inú,a le tá ho nakoniec poslala do prčic...
a potom po dvoch mesiacoch pauzy sa znova dali dokopy a sú spolu už tri roky a fakt imt o klape...
každý vzťah je iný, každý človek je iný...
ale ja by som skúsila dať šancu...
držím ti palce...

machulka006

pupavka- ja by som mu dala šancu... ja som tiež spravila jednu strašnú chybu vo vzťahu, tiež som pochybovala (nepodviedla som), ale klamala som priateľa a bolo to zložité,ale odpustil mi, a ja každý deň ďakujem za to, že ostal so mnou, lebo som si 1000% istá, že už nikdy by som to neurobila, a že on je ten jediný a pravý pre mňa... asom strašne rada, že mi verí, a že mi odpustil...
takže moja rada -daj šancu...
človek je tvor omylný, jednoducho, niektoré veci sa treba pokúsiť pochopiť a odpustiť...

pupavka

nepodviedol ma len išiel na "návštevu" ako to povedala vladuska5. každý mi radí, aby som ho nechala, je to ťažké. dakujem za rady

ninka55

ked chlapovi pride nieco lepsie, tak preco by to nevyuzil, ze?..ja to poznam...so mnou s atiez rozisiel..lebo sa stretaval s inou...lebo ju zaujal...samozrejme naco by mi to povedal, to povedal, az ked zistil ze k nej zacal nieco citit...najprv sme sa rozisli kvoli nej.. o par dni to bolo kvodli dialke, potom kvoli tomu ze ho tahaju nejake rodinne pocity...potom azse ze mam skolu este 3 roky...

berushka

Pokial to spravil raz spravi to znova. Ked niekto klame tak uz mu predsa nemozest doverovat a tym padom je vztha o nicom. Prec od neho!

ivanka_83

suhlasim s lilli.muz ked miluje a podvedie, zataji to.takto funguju niektore vztahy.co oci nevidia, srdce neboli.ale ty si mlada.nechapem, preco by si mala riesit neveru.na to mas casu dost v 50 tke.ked manzel zbohatne ako podnikatel a zacne byt atraktivny pre mlade peniazo-chtive slecny.a nie aby si toto riesila v takom mladom veku, ked si mas uzivat.ked budes uz teraz riesit take problemy, tak v 50tke si povies jak si bola blba a neuzivala si zivota.je tolko krasnych skvelych muzov na svete..asi tak

lilly

moj Ex mi tiez kedysi rozpraval, ze ma nejaku znamu, ze sa stretli... a pod...
nevenovala som tomu vtedy pozornost.. potom sme sa rozisli a on surovo na mna vybalil, ze s nou uz chrapal aspon 3 mesiace pred nasim rozchodom..vobec ho netrapilo , ze som totalne pred zrytenim..
Take tie priznania, to je len chlapska hra a vychutnanie si toho, co si moze dovolit za chrbtom..
Po mojej skusenosti...kopnut do riti, nech si ide chlastat ku nej ...