PRIORITY- čooo??

fusakelka

niekto ma prioritu-krasny vztah nielen dnes ale aj po rokoch,zdrave deti-vela deti sa rodi s hendykepom,alebo sa im nieco stane,nie je nic horsie ako vidiet trpiet alebo prezit svoje dieta,dobra praca-co je aj konickom a tiez dobre vztahy v rodine.No a pre niekoho su prioritou znackove drahe veci,vid blog o kupovani u Cinanov alebo v drahych butikoch,nechapem to ale je to ich priorita,ich financie,ktovie co si tym kompenzuju?????? ake priority??

jajka001_

mne sa pririoty rapidne zmenili v jedinom okamihu - narodenim dietata. dovtedy som to bola ja a moj partner, nase zaluby a kariera. od tej krasnej chvile je to v prvom rade moje dieťa, az potom vztah. na kariere a zalubach mi uz az tak nezalezi. na prvom mieste je rodina.

snela

Priorita je casto priamo umerna Maslowovej pyramidy potrieb: Potreba sebaaktualizácie
Potreba uznania, úcty
Potreba lásky, prijatia, spolupatričnosti

Potreba bezpečia a istoty

Základné telesné, fyziologické potreby

potrieb.

jasnovidka

priority sa nehladaju. priority vzniknu usporiadanim tvojich zaujmov. nieco potlacis, aby si mohla ine zaujmy uprednostnit. priorita nie je zavisla premenna, meni sa podla situacie, veku, vtahov, priatelov a vsetkeho, s cim sa kazdy den stretavas.

šakal

priorita je len to, že všetko čo robíš, je prispôsobené tvojmu vlastnému záujmu a podľa toho sa aj mení čo je pre teba v danej chvíly najlepšie podľa teba- nič viac, nič menej
ostatné všetko je kravina, škola, partner, deti- proste robíš čo považuješ za správne a to je tvoja hlavná priorita vtedy, zmeníš niečo vo svojom živote, zmeníš prioritu a tak dookola