Prvykrat u gynekologa-par otazok

Príspevok v téme: Prvykrat u gynekologa-par otazok
milka_

Ahojte mam 18 a bud. tyzden sa chystam prvykrat ku gynekologovi,lebo chcem predpisat tabletky.Viete mi povedat co vsetko to bude obnasat ako dlho asi budem cakat kym mi tie tabletky predpise,ake vysetrenia musim absolvovat? ako ma bude vysetrovat a cim a podobne? :)A co mu mam vlastne povedat?Ze som prisla,lebo potrebujem hak?Dakujem za odpovede,trosku mam z toho strach,ale verim,ze ma upokojite,ze to nie je nic hrozne :)

fialka_4

a to dolezite na co si sa pytala...
mne bral krv ked som chcela HAK...
pecenove cesty a ci nemam sklony k trobozam...a najviac ho zaujimalo ci mal niekto z rodiny nejake srdcovo-cievne problemy...lebo vtedy sa predpisanie HAK musi dost zvazit

adulik

tak u môjho lekára je rovnaké ako u viki, vždy chodím na prehliadku v sukni, aj v zime... mám takú dlhú riflovú a je to v pohode... a tiež niektoré ženy tam pobehujú v dlhšom tričku a necítia sa tak bohvie ako ok... a ešte ti zabudli povedať, že ti prezrie prsia a taktiež ak má v ambulancii, tak ti spraví sono...

viki.

u nás je sestrička v inej miestnosti ako doktor. a u nej sa aj vyzlieka a až potom ideš do ordinácie doktora. takže holá ideš od sestry cez celú ordináciu. Ja sukňu nenosím a ani nemám. Tak idem holá. e to ponižujúce, ale čo narobím. Ty si môžeš dať aj niečo dlhšie, sveter alebo tak. A ešte ma napadlo, že u nás u tej sestričky sú dve kabínky. Jedna žena je u doktora a vyšetruje ju a druhá sa zatiaľ vyzlieka. A keď tá prvá vychádza, druhá ide dnu a vidia sa holé. a ešte aj sestrička ma vidí holú a tá by teda ani nemusela. No je to blbé!

janka dd

A tí doktori, alebo doktorky čo zatial robia kým ja prejdem do toho kresla? Pozera na mna ako idem ku kreslu s holým zadkom? Alebo ešte akože niečo vypisuje a potom príde ku mne?

jucika

u niektorych lekarov su kabinky trosku dalej a preto je dobre mat suknu: spodne pradlo si vies odlozit v kabinke a suknu mozes mat na sebe pocas vysetrovanie - aj sestricky vacsinou upozornuju na tuto moznost. len sa neboj.

janka dd

Oni nemavaju tie kresla hneď vedľa kabínky, kde sa vyzlieka? Či ako kde? Tiež by som nerada išla s holým zadkom niekolko metrov.

xennia

mala by si určite vedieť do akej cenovej relácie chceš antikoncepciu, lebo sú lacnejšie a sú drahšie, lebo mňa sa to pýtal..

jucika

dobra rada- zober si suknu, aby si sa citila lepsie, lebo budes musiet byt bez spodneho pradla nejaky cas a ked mas suknu, tak to nie je take trapne, ako ked mas nohavice a musis si vsetko vyzliect.

dragonfly53

mna sa doktor najprv povypytuje aky mam problem, popozera v pocitaci predchadzajuce zaznamy a tak (chodim dost pravidelne) a az potom ma vyzve, aby som sa za zastenou vyzliekla, hned vedla ma ten stol (kozu), cize sa nemusim premavat krizom-krazom po ordinacii ani sediet hola na stolicke. Ale kazdy doktor ma asi iny postup, tu suknu si mozes dat aj tak - potom len zhodis silonky a gatky.

milka_

dakujem za povzdbudenie,snad too nebude take hrozne :)...bude mi brat aj krv?neviete? :)a xennia ako si to myslela,ze by som si mala rozmysliet,ze aku antikoncepciu? :)