Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvykrat u gynekologa-par otazok

Príspevok v téme: Prvykrat u gynekologa-par otazok
milka_

Ahojte mam 18 a bud. tyzden sa chystam prvykrat ku gynekologovi,lebo chcem predpisat tabletky.Viete mi povedat co vsetko to bude obnasat ako dlho asi budem cakat kym mi tie tabletky predpise,ake vysetrenia musim absolvovat? ako ma bude vysetrovat a cim a podobne? :)A co mu mam vlastne povedat?Ze som prisla,lebo potrebujem hak?Dakujem za odpovede,trosku mam z toho strach,ale verim,ze ma upokojite,ze to nie je nic hrozne :)

jajkafr

Dadusa
je viac druho vit. C ... buď klasické céčko, alebo vit. C s predĺženým účinkom ... niekoľko firiem vyrába vit. C :) ja som mala s predĺženým účinkom a namiesto 1x denne som ho užívala 2x

Dadusa4

inak v akych davkach alebo ako casto mam uzivat ten vitamin C?? lebo som si ho dneska kupila.. a samozrejme ze aj citroni :D

Dadusa4

jasne to budem.... :) aj ibalginy si berem so sebou...takze pohodke :) no a gynekologovi nepojdem lebo v pk neni volne uz...takze musia mi pomoct ludove metody :D
Dakujem :)
potom dam vediet ako to dopadlo :D

jajkafr

dadusa
ak to nebudeš užívať dlho tak teoreticky nie... ale ako tu už bolo písané nieje to 100%-tné že ti to zaberie... keď som bola mladšia skúšala som jesť citróny na oddialenie menštruácie a nepomohlo, ale teraz s vit. C áno takže nespoliehaj sa na to tak úplne pre istotu maj pri sebe stále vložku... držím palčeky :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvykrat u gynekologa-par otazok - Fórum - ZDRAVIE.sk