Prvykrat u gynekologa-par otazok

Príspevok v téme: Prvykrat u gynekologa-par otazok
milka_

Ahojte mam 18 a bud. tyzden sa chystam prvykrat ku gynekologovi,lebo chcem predpisat tabletky.Viete mi povedat co vsetko to bude obnasat ako dlho asi budem cakat kym mi tie tabletky predpise,ake vysetrenia musim absolvovat? ako ma bude vysetrovat a cim a podobne? :)A co mu mam vlastne povedat?Ze som prisla,lebo potrebujem hak?Dakujem za odpovede,trosku mam z toho strach,ale verim,ze ma upokojite,ze to nie je nic hrozne :)

selina

rebeca6 no určite ho zmeň, veď čo to je za senilného deda, keď mu hovoríš že si panna a on sa ťa pri vyšetrení spýta či si? veľa šťastia pri výbere dobrého lekára

Rebeca6

No ja som tam bola prvykrát v 16 a povedala som mu že som panna, doteraz vravím, ale on stále tak vyšetruje tak ja neviem čo tam hľadá :D nemám ani žiadne problémy ako výtoky a tak, všetko v pohode v podstate by som tam ani nemusela chodiť. Ale nikdy som nekrvácala po vyšetrení tak asi som ešte panna, či nie? Určite zmením doktora, lebo nie som spokojná.

Monika1984

Rebeca/normalne to rozhodne nie je! ked si panna, mal by ta vysetrovat len cez konecnik! nie klasicky tymi "kliestami"! bohuzial mnohi gynekoogovia robia, stalo sa to aj mojim 2 kamaratkam no pocula som o viacerych pripadoch

selina

Rebeca6 no máš gynekologa dobrého debila vymen ho a už k nemu nechod, ale nechápem to on predtým nevedel že si ešte panna? Ty si ho nato neupozornila? Lebo ja to svojej lekárke vždy pripomeniem.

dddddddddd

celkom fajn je Kriak na Farskej .aj ked ja som bola objednana na pol 3 a to uz bol asi utahany :P lebo som chcela len tabletky na posunutie cyklu ... a mala som pocit ze ho skor otravujem . Ale akoze inak v pohode :)) Mozem odporucit..

Dadusa4

no moja mama nevie... ja som sa s nou rozpravala..najprv povedala ze nie ze ziadne tabletky ale potom jej to prislo ze neprijemne by to bolo cestovat tak..a tak asi budem muset ist gynekologovi..ale chcela som sa tomu vyhnut