Prvykrat u gynekologa-par otazok

Príspevok v téme: Prvykrat u gynekologa-par otazok
milka_

Ahojte mam 18 a bud. tyzden sa chystam prvykrat ku gynekologovi,lebo chcem predpisat tabletky.Viete mi povedat co vsetko to bude obnasat ako dlho asi budem cakat kym mi tie tabletky predpise,ake vysetrenia musim absolvovat? ako ma bude vysetrovat a cim a podobne? :)A co mu mam vlastne povedat?Ze som prisla,lebo potrebujem hak?Dakujem za odpovede,trosku mam z toho strach,ale verim,ze ma upokojite,ze to nie je nic hrozne :)

jucika

este ked sa tak zamyslim, ze keby som nemala suknu a nahym zadkom by som si sadala na stolicku, kde pred tym sedela ina osoba - tak nemam z toho dobry pocit a ked mam suknu, tak nemam strach, ani cudny pocit, ze by som bola naha. s kludnym svedomim mozem sediet, kym mi vsetko vysvetli lekar a ked ma ide vysetrit, tak si tu suknu na posleti len nadvyhnem a je to :-)

Lusytta

no, je to rozne, moja lekarka mi povie, aby som sa vyzlikla v kabinke a tak aj ja chodim "s holym zadkom", ale mi to nevadi, tie 3 kroky zvladam...len ja sa uz ani velmi nehanbim, uz som u nej absolvovala vela vysetreni a mam k nej doveru...sestricka tam zajde len v nevyhnutnych pripadoch a tiez to beriem tak, ze sa neprisla na mna kukat...a su obe velmi mile, vela zalezi aj na osobnom pocite...ja by som nesla ku lekarke bez toho, aby mi ju dakto odporucil ze je dobra :o)

Lusytta

no, je to rozne, moja lekarka mi povie, aby som sa vyzlikla v kabinke a tak aj ja chodim "s holym zadkom", ale mi to nevadi, tie 3 kroky zvladam...len ja sa uz ani velmi nehanbim, uz som u nej absolvovala vela vysetreni a mam k nej doveru...sestricka tam zajde len v nevyhnutnych pripadoch a tiez to beriem tak, ze sa neprisla na mna kukat...a su obe velmi mile, vela zalezi aj na osobnom pocite...ja by som nesla ku lekarke bez toho, aby mi ju dakto odporucil ze je dobra :o)

leerka

ved je uplne normalen, ze tam sestricka vhehne....ked mi robi cytologiu, tak vzdy asistuje pri tom ona....a je mi jedno ci ma vidi alebo nie,,,aj tak je vzdy ku mne bokom, takze tak.....

delphia

sestra je zdravotny personal a ona tam je v praci a ked potrebuje ist do vysetrovne, tak tam musi jednoducho ist.. hadam si nemyslite, ze tam chodi zo zvedavosti ze ktora ma aku aranu...
heh

ria.

no my máme kabínky vedla stola, ale je tiež trápne, keď lekár povie choďte sa vyzliecť a on zatiaľ sedí pri "koze" a čaká kým sa vyzlečiem. A akokoľvek sa ponáhlľam, trvá mi to asi dosť dlho, lebo vidím na ňom že si myslí"konečne".

fialka_4

janka dd
ano ano mali...
ja som to pri prvej navsteve netusila,ze budem musiet prechadzat z jednej miestnosti do druhej...uz som bola aj tak dost vystresovana a este aj toto...
a pocas vysetrenia si tam vbehla sestra,pozrela na mna...
bolo to trapne