Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto to vlastne je?

Príspevok v téme: kto to vlastne je?
aaach

stale sa dozvedam nove veci o mojom priatelovi. vacsinou ma tie veci sokuju. naposledy som sa dozvedela ze babe, o ktorej mi tvrdil ze s nou iba spaval,pisal ze ju lubi a aj ona jeho a dokonca ju predstavil matke.. povedal mi o nej ze pre neho nic neznamenala a podobne kecy. ako mam teraz vediet ze podobne kecy nerozprava nejakej inej o mne? ja viem ze to nie je nejaka tragedia a ze sa to sem vooobec nehodi ale mna to naozaj sokuje.. doteraz bol pre mna ten najuprimnejsi clovek na svete a teraz mam pocit ze ho vobec nepoznam..

andy

Možno to robí kvôli tebe, asi by sa ti nepadlo dobre, keby ti rozprával, že ju ľúbil, možno ho nechala ona a on si to nechce pripustiť. Vôbec sa tým netráp, viem, že ťa to zaujíma len preto, aby si sa o ňom dozvedela viac, aký bol v iných vzťahoch, aký je vlastne človek, ale na to je čas. Predpokladám, že nie ste dlho spolu, tak si to užívaj a časom sa všetko podstatné dozvieš

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto to vlastne je? - Fórum - ZDRAVIE.sk