Mam surny problem!!§ pomozte mi prosim

Príspevok v téme: Mam surny problem!!§ pomozte mi prosim
nutellla

Tam dole ma to dost svrbi a stipe,mam taky cudny vytok,ako keby tvarohovity,takze mam urcite nejaku infekciu alebo mykozu alebo neviem co. Do gynekologa ist nemozem,preto ze som stratila karticku poistenca a potrebujem moj problem riesit hned. Su v lekarmi nejake tabletky alebo maste na volny predaj? prosim,pomozte mi ti,ktori mate s tymto nejaku skusenost.dakujem

monitaa

presne tak kartičku poistenca ti daju na počkanie to znamena do piatich minut, takze v tomto problem určite nevidim

sads

fungicidin je na predpis, skus canesten alebo candibene, zabere to v pripade ze ide o kvasinky, tieto maste su aj bez predpisu .. aj tak by ale bolo lepsie keby presnu diagnozu urcil lekar ...

veveveverica

no neviem ale tuším že nie vela .. tak do tých 50sk .. skúste pohladať na googli :) .. a nepomohla hned, možno po druhom tretom dni .. pri sexe použite radšej kondom aby ste chlapa nenakazili :)

meska

nutellla, neviem, ale myslim si, ze ak to je surne, tak ta gynekolog vysetri aj tak. Proste si karticku vybavis potom co najskor a nemal by to byt problem. Ja na tvojom mieste by som urcite isla aj bez karticky