Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký je váš názor?

Príspevok v téme: aký je váš názor?
puma127

Dobrý večer,chcela by som si prečítať vaše názory na tento moj citát.
Už asi pol roka sa stravujem tak,že po obede už nič nejem,pijem iba čaje a to sladké,no a váha mi samzrejme drží,niekedy som po obede aj niečo zjedla,ale iba občas.No moja vha je už pol roka takáto,a chcem si nakopnuť metabolizmus a začať jesť aj večeru do tej 6tej hodiny,no na večeru potrebjem nejake pečivo, trebars biely rožok niečim obložený,alebo šiška niečo malé a sladké...Nechcem od vás radu čo si mam dávať na večeru lebo to nepotrebujem ,chcem od vás iba názor,že ked sa takto budem stravoať stále s tym peivom na večeru,škodíže velm preberiem?totižto nechcem mať radikalnu zmenu na sebe,najradšej by som bola keby žiadna,ale som mladá na to žeby som neprijmala aj biele pečivo...takže čo myslíte kolko kil možem maximalne pribrať?možem aj 4kg?

Ja sa váhy nebojím,ale tak snažila so sa chudnuť ...dakjem za vaše názory

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.