Vsak nie som iba ja taka? :-)

dubacik

ja toho neznasam viacej :) Napr. ak najdem vlas v umyvadle, ked sestra nezatvori skrinku, kde mame kozmetiku alebo ked za nou postielam a najdem po jej vankusom pouzite hygienicke vreckovky blee :))

suzen_

hahah na tejto teme som sa velmi pobavila =))

no ja si musim toaletny papier presne podla cierociek odtrhnut, nnavidim ked niekto si neodtrhne cely papierik jogurtu, vzdy musim mat gombiky na paplone pri nohach ked idem spat =))aaa urcite by sa toho este naslo =)

plamienok

Tiez som alergicke na zaclony.Ked idem vesat pradlo konkretne ponozky tak ako zavesim prvu tak potom vseky musia ist jednym smerom.Nedajboh keby mi s tym chcel muz pomoct.:-)

igua_

ja tiez neznasam, ked nie su dobre zastrete zaclony. alebo ked umyvam riad a prilepi sa mi na ruku vlas, fuuuj! a moj oco si dava spinave ponozky na vrecko s pracim praskom :D ale nepomaha :D a ked ide na velku, nahadze si do zachoda 10 metrov toaletaku, aby mu neosplechlo ritku :D a zhasina po mne v izbe, ked odidem co i len na 5 minut.
moja babka zase pred pouzitim toaletak pozmoli - to je zvyk zo starych cias, ked este nebol normalny toaletak.

petra.

moja mama je alergická ak nájde vlas. Ani na zemi nemôže mať. Máme všade dlažbu a keď zbadá na zemi vlas, tak to musí okomentovať.

vlas

no moja sestra a maminka neznesu ked je odtiahnuta trosku zaclona hocikde hlavne v kuchyni !!to proste sa nemoze stat!!!
lebo je krik potom huhuh