tehotenstvo a tabletky

Príspevok v téme: tehotenstvo a tabletky
diana

ahojte... som v tretom mesiaci tehotenstva. ale to, ze som tehotna, som zistila, az ked som bola v druhom. vo fitnescentre trenujem uz vela rokov a pocas tych dvoch mesiacov som brala THERM X doplnok pre sportovcov. lenze na neom je napisane, ze nie je vhodny pre tehotne. myslite, ze mi to mohlo poskodit plod ??

ele

Ten low impact aerobic by som zacala az od 3.-4. mes., kym je maternica schovana. Dovtedy kludne mozes chodit na klasicky aerobic..

ele

Ahoj Slavka, v tehotenstve sa odporuca "low impact" aerobic, tj. jednou nohou si vzdy na zemi a neskackas. Zorababy je celkom fajn a da ti tiez zabrat. A ten Voltaren rapid.. kolko si ich uzila? A vlastne ked to bolo uplne na zaciatku tehu, tj. dva- tri tyzdne, tak plod bud zahinie alebo sa dokaze uplne zregenerovat bez nasledkov. A poznam plno zien co uzivalo Ibubrofen proti bolesti, este nevedeli ze su tehotne a maju zdrave deti a okrem toho aj fajcili a pili alkohol, to bol aj moj pripad :-((

slavka3

Dobry den, chcem sa opytat, zistila som ze som tehotna a presne v tom case, ked som mala dostat menzes, tak som zobrala tabletku Voltaren Rapid. Chcem sa opytat, ci to moze poskodit plod alebo nie? Este sa chcem opytat, ci mozem pokaracovat dalej v aerobiku dvakrat do tyzdna.
Dakujem za odpovede!
S pozdraom
Slavka

silviia

dolezity je presny tyzden teh.od pocitany od 1.dna posled.menstruacie a tiez ake presne ma zlozenie ten konkretny doplnok?
inak to pisu na kazdom vyzivovom doplnku lebo musia a prave tie su zvacsa neskodne-niekedy dokonca prospesne, lebo su prirodne a obsahuju aj vela latok ktore v zac. teh. su potrebne,napr. i kys.listova a ine. no ale nepoznam THERM X co to je. skus sa súpytat RNG,ten sa vyzna