Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žehlenie vlasov

Príspevok v téme: žehlenie vlasov
smejo4ja

Ako sa treba starať o to aby sa vlasy žehlením príliš nezničili? Treba používať nejaké špeciálne prípravky pred žehlením alebo ako?? Ja používam šampón a masku na namáhané vlasy väčšinou glis kur alebo elseve, ale mám pocit že to nestačí. Určite to závisí aj od kvality žehličky, akú značku odporúčate???

666

zakladom je kvalitna zehlicka..ziadne smejdy za 500,- radsej investovat viac.plus v specializovanych kadernictvach je kopa pripravkov pred tepelnou upravou vlasov...obsahuju ciastocky, ktore sa aktivuju teplom a cim viac a vacsiemu teplu sa vystavuju, tym viac vlasy chrania...ja pouzivam od WELLA- FLAT IRON SPRAY cca 700,-

smejo4_ja

Ja si ich tiež už žehlím dlho, len nemám až takú kvalitnú žehličku, čo sa chystám zmeniť. Mám dosť zničené vlasy, bola som sa ostrihať, tak je to celkom ok, len vždy keď si ich vyžehlím sú také suché. Ja nemám problém s končekmi ale štiepia sa mi celé vlasy, preto si ich teraz moc nežehlím... Tie silikóny sa dajú používať aj na celé vlasy?? Dávajú s ana suché vlasy alebo na vlasy po umytí? Koľko také niečo asi stojí?

zuzu72

Ked nemaš moc huste vlasy tak tu masku radšej davaj len na končeky, inak budeš vyzerať že maš na hlave 5 chlpov :)

zuzu72

Ahoj, ja si žehlim vlasy už viac ako 4 roky, chcem dlhe vlasy a za tie 4 roky som bola len 2x na podstrihnutí, pritom si vlasy nechavam farbiť a melirovať.
Používam žehličku Remington hrubšiu(su vraj najelpšie ja odporucam) Na vlasy vžedy po umyti masku (vynikajúca je od Avonu s vytazkami oliv tusim ProSpa zahladí to rozštiepene konceky) a potom silikonovy spray s olejom s makadonovych orechov (kupujem ho od kaderníčky) na len na končeky pred žehlením. Tieto silikony majú aj v lekarnach aj v drogerkach.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žehlenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk