Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

9876543210

ahojte, dneska jak som prišla domov a išla som na wcko mala som tam hnedé nohavičky, taky hnedý výtok. mam 14 a ešte som nemala menštruáciu. no po zbytok dňa som už nemala žiadny výtok. čo to známena? ďakujem za každú odpoveď

Dzeje

Ahojte už 3 dni má hrozne boli v podbrušku mám pichľavé kŕče mením náladu boli má hlava ,prsia. už tri roky mám výtok mala som biely teraz mám taký bielo hnedý,mám chlpy tam dole ale v podpazuší ešte nie . Budem vďačná za každú Radu

RomcaPomocnicka

Ahoj ta nevyspela mas iba 12 to jeceste dobre a vytok by nemal zapachat ak sa ti to nezda moze ist s mamkou aj ku gynekologovi

Ta nevyspela

Mam 12 rokov a už asi polroka mam výtok a dosť silný... Často krát sa mi stáva že keď sa prezleciem z pyžama tak za 10 aj menej minút už mám na nohavičkach biely až taky mliečny lepkavy výtok no pod ním mam taky žlto hnedý a troska to zapácha... Začali mi rast prsia a aj chply v podpazuší a na imntymnich partiach a stále nič a s mamkou je mi trápne sa o tom rozprávať poraďte mi prosím ďakujem❤️

Klaudia13

No rada by sok vedela ako zistim ci sa mi menstruacia blizi alebo nie a ako zistim ze mam vytok lebo to vobec neviem a hambim sa o tom porozpravat s mamou

lorQa

Nemysli na to, keď to príde tak to príde :) Pre istotou môžeš povedať mame aby ti kúpila vložky a nos jednu alebo dve so sebou všade ale inak na to absolútne nemysli

Tomas12345

nata :

Niečo sa ty robí s hormonmi. Mala by si to povedať skôr svojmu gynekologovi nech ty spraví test na hormony.

nata

ahojte babi stala sa mi jedna vec...pred dvoma dnami sa mi zvýsilo mnozstvo vytoku a bývam agresivna mam viac chut na sladke niekedy sa zobudim bývam viac unavena a td myslite ze to bude prva menstruacia a mam o tom povedat mame? dakujem