Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

adika 333

Ahojte :) Ja mam tento rok12 a od mojich 10 mam bieli - priesvitny ( nooo niekedy aj tak zltkasty - zlty) ale neviem dokedy ho budem mat ale mama mi vravela Ze to onedlho dostanem ( par mesiacov) Mozno aj rokov ja neviem lenze ja sa velmi bojim Ze to dostanem ked budem oblecena bledo a este aj budem v skole :( ( chalani by sa mi smiali do smrti:(
Takze : vytok budem mat presne dva roku 31.8.2017.
A v poslednom case ma bolieva v podbrusku ( tam dole ma nikdy nebolieva ani nepicha )
Pls napiste mi aj volake vase skusenosti z takehoto obdobia :) za vsetko vopred DAKUJEM :) :) :)

Tia117117117

Ahojte mam 13 pred asi priblizne dvoma rokmi som dostala vytok uplne normalny priesvitný ale asi pred dvoma dnami sa zmenil na hnedy na niektorych strankach som citala ze to moze byt znak ze budem mat o chvilu menstrulaciu.Je to pravda?Boli ma trochu brucho ale nie velmi aj tam "dole" mam divny pocit . O koľko dní alebo týždňov dostanem menzes? Ako ste to povedali mamke ? Budem vam vdacna za kazdu radu❤

Tia117117117

Ahojte mam 13 pred asi priblizne dvoma rokmi som dostala vytok uplne normalny priesvitný ale asi pred dvoma dnami sa zmenil na hnedy na niektorych strankach som citala ze to moze byt znak ze budem mat o chvilu menstrulaciu.Je to pravda?Boli ma trochu brucho ale nie velmi aj tam "dole" mam divny pocit . O koľko dní alebo týždňov dostanem menzes? Ako ste to povedali mamke ? Budem vam vdacna za kazdu radu❤

Laura111

Čaute baby

Chcem vas poprosiť o radu o 10 dni mam 13 a ešte som nemala, asi už rok mam biely výtok vie mi dakto povedat co to je a ci je to v poriadku? Dakujem