Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

Sofiii

Ahojte mám 10 a uz mam 2 roky bielo-zlty vytok... Casto som nafuknuta a boli ma v podbrusi a je mi casto zle...myslite si ze ju mam dostat? Dakujem ze odpovede

Ninuš

Ahoj ja mám hnedý výtok už 3 dni a ešte som menštruaciu nemala ... myslim že to je pred menstruaciou a trva to priblizne tyzden vyskytuje sa to hoc kedy aj pocas menstruacie a viem ze ak hnedy vytok pachne a štípe vás **** tak mate infekciu ak mate infekciu tak si musite riadne umyvat telo obzvlášť dole a to dievča čo pisalo že ma biely vytok - je to normalne len si budeš musieť dávať intimku :) a cca po asi 1-2 rokoch by si to mala dostať ..skúste sa poradiť ako ja s mamou ;)

Ninuš

Ahoj ja mám hnedý výtok už 3 dni a ešte som menštruaciu nemala ... myslim že to je pred menstruaciou a trva to priblizne tyzden vyskytuje sa to hoc kedy aj pocas menstruacie a viem ze ak hnedy vytok pachne a štípe vás **** tak mate infekciu ak mate infekciu tak si musite riadne umyvat telo obzvlášť dole a to dievča čo pisalo že ma biely vytok - je to normalne len si budeš musieť dávať intimku :) a cca po asi 1-2 rokoch by si to mala dostať ..skúste sa poradiť ako ja s mamou ;)

niky :*

Ahoj baby mám dvanásť rokou a na nohavičkách sa mi často objavuje bieli výtok menštruaciu som zatial nemala ktora by mi vedela poradit čo bieli výtok spôsobý???

Titka7676

Ahoj roxy.

Ja som mala vytok rok a pol. U kazdeho je to ine. Mozno za chvilu budes mat 1. menst. Ak ti ten vytok veeelmi vadi tak ich kludne nos. Nehambi sa to povedat, proste k nej pridi a povedz jej ze uz mas vytok...:)