Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

bara :)

Tu som este raz ja viem ze uz pisem vela ale chcela by som sa este opytat kedy by to mohlo prist s triedy uz to ma kazdy :( :(

bara :)

Caute baby mam zajtra 14 rokou cchlpenie mam prsia tiez a aj ochlpenie pod pazuchou vytok mam uz asi 2roky a menstruacia nikde !!!! Je to normalne prosim odpiste a poradte piste na email 12inga12@azet.sk ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM !!!!

jdgudibvidvk

Ahojte mne hnedý výtok začal 19 januára potom prestal a 3 februára začal a dnes to je 10 mi už prestáva baby poraďte mi čo to je ?????????? ..Ďakujem :!

Cloe111556

No ja som biele a priesvitné výtoky mala asi 2 az 3 roky pred prvou menštruáciou a raz vecer som mala hnedy a na druhy den to uz bolo ;)

Nobody123

Baby u každej je to iné :) Doba ide dopredu preto menzes teraz dostávaju 10 ročné dievčatá. Vaše mamy,staré mamy nedostávali tak skor .. možno okolo 15 až 16 . Keď máte biely výtok telo sa čistí može to byt 2 roky pred mens. 3 roky pred mens. ale aj pol roka.. u každej iné .. nedá sa povedať kedy . Niekto dostane 1 mens.silnú(ako ja :D ) a niekto má iba hnedé škvrny.. aj to može byť náznak prvej menštruácie a potom sa to upravuje .. a sisulkaa bolí ta pošva ? a to máš už mens.? mna zvykne bolieť ked to zo mna vyteká bolí ma tá kosť. ak nie porad sa z mamou ;) Čakajte baby raz to príde.. budte rady že ešte nemáte ..