Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amalganove plomby, kolko ich este mate v ustach?

Príspevok v téme: Amalganove plomby, kolko ich este mate v ustach?
1BEN1

Na internete som nasiel zaujimavy clanok o udajnej skodlivosti amalganovych plomb na zdravie cloveka. Rozhodol som sa, ze si zostavajuce amalganove plomby dam postupne nahradit plombami bielymi. Urobili ste tak uz niekto? Ste s tym spokojni? Spozorovali ste nejake zdravotne zlepsenie? Kolko takychto plomb mate este vo svojej ustnej dutine?

RiushBejb

ja som mala vela amalganovych a postupne som si to dala povymienat na biele,,,a odteraz uz len biele :),,odporucam,,.ten amalgan vyzera hrozne...a na ziadnej detoxikacii som nebola :D,,,mam 17

Petrinka

dobrý deň,

čítam Vaše názory na danú tému, lebo som sa nejak poplašila čo sa týka amalganových plomb. Mám ich plné ústa a najradšej by som ich dala všetky preč. Niekde som čítala, že ked si vymeníte amalgány za iné, tak treba urobiť detoxikáciu tela od ortuti. Počuli ste o tom niečo? Kde sa to robí?

slniečko_xxl

13 amalgamov by zabilo aj vola. Ale clovek znesie veľa. Tolko ortute poskoduje mozog a utlmuje jeho cinnost, hlavne v čelovej oblasti kde funguje plánovanie a logické rozmýšľanie. Sposobuje aj stavy podobne schizofrenii. Takže áno, môže to byť z amalgámov. PS: Predá niekto zubársku vŕtačku? Zubári odmietajú odvŕtať amalgámy.

lost

Ked mi davala skolska zubarka nejake sede plomby pred 3-4 rokmi, tak to boli amalganove? Ci sa to casovo moze zhodovat, no stalo to 'par korun" asi 200-500Sk za zub, cize vidim to skor na ten amalgan, tipujem...

ak ano, tak ich mam asi 13 :)

miselinka

ahoj.
ja som mala 9 amalgamovych blomb, ja som o tom tiez pocula tak som si dala vsetko vymenit u sokromnika v BA stalo ma to 400eur ale blomboval mi 13 zubov,,sakra skoro cele usta :D,,,,a mozem povedat ze psychicky sa citim uplne super mam taky dobry pocit a tak, ale zdravotne som este nic take nepocitila mam ich totiz len dake dva tyzdne,,,ale aj na pohlad je to ine,,, ja len odporucam,,,

aaaaaabcdeg

vcera sa ma doktor pytal, ci chcem bielu plombu alebo tmavu, ja som mu povedal, ze radsej tu tmavu, lebo ma lepsie vlastnosti ako biela a dlhsie vydrzi. A podla mna dnesny amalgam nema vplyv na organizmus.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Amalganove plomby, kolko ich este mate v ustach? - Fórum - ZDRAVIE.sk