Domace masky na problematicku,mastnu plet......

9titinka5

ma aknoznu plet je dobry zeolitovy il, vola sa zeoforce, ja som ho uzivala vnutorne a aj ako masku a krasne sa mi precistila plet, je to cisto prirodny produkt, ziadna chemia
-odkaz odstránený-

simka111

Ja som mala tiez velke problemy s akne pouzivala som vsetko mozne z lekarne a z drogerie cez clean and clear,vichy,gafrovu vodu..a ine...
Potom som bola pri prvej koznej a ta mi dala nejake kremy najprv mi pomohly ale po case som mala plet este horsiu.. tak som isla k druhej a ta mi pomohla..skinoren a eryfluid pouzivam tieto pripravky uz 2 roky a som velmi spokojna,doplnam to zdravou stravou a umyvam si plet prhlavou a davam si masku z drozdia..

Plet som mala na zaciatku vekmi zlu, trpela som tim problemom 4 roky a bala som sa ze sa mi plet nikdy neupravi aj ked teraz nemam uplne dokonalu plet neda sa to s tim co bolo ani porovna..

A najdolezitejsie je:
-nebabrat si do pleti a dobre s nou zaobchadzat
-dobra kozmetika
-strava :D

majca33

Ahojte,

ja by som potrebovala poradit co sa tyka mojej tvare. Mam akne a uz ho liecim priblizne tri roky. Aktualne beriem antibiotika ale vobec mi to nepomaha, pouzivala som roznu kozmetiku ale bohuzial bez odozvy. Mam pocit ze na moju pokozku nic nefunguje.

Bola by som velmi rada keby mi niekto napisal kto mal podobne problemy ako ja a uz to ma za sebou :) uspesne..... dakujem

lienkaa94

dobry den chcela by som sa spitat ci nepoznate nahodou nejaku domacu masku alebo domaci peeling proti ciernym bodkam dakujem

simka111

Ja mam vyskusanu masku z drozdia ta je fakt dobra,viem ze je to stare zname ale nedam nato dopustit.. ja si este predtym tvar umyjem gelom,nanesiem drozdovu masku,tak si oplachnem prhlavou a ked chcem tak aj uhorkou pretriem tvar alebo jej stavou umyjem :D

Patka_patka

Takže ja radím na problematickú pleť s akné, tuto masku : tiež mam len 16 rokov :
vajíčko, mlieko, oli,olej med, smotanu-ktorou zahustujeme, potom možme pridať susene rastliny, ako repik, aby maska lepšuie držala, do tejeto masky možte dať všetko odbré čo doma najdete, poriadne pomiešať naniesť na pleť nechať aspon 20minut posobiť, lepšie je naniesť hrubšiu vrstvu...umyť, Nakremovať pleť a viackrat do dna vyplachovať pleť uvarenym repikom,,,nansať čo najmenej make-upu a vyrazky su preč :D:D Funguje !!:d

LILIII

liennka ..ta zo zazvora je i pre teba len si daj skor kys.smotanu potom ja som mala taku napnutu plet hlavne ked som sa odlicovala ,umyvala tak na to ti odporucam bambucke maslo -krem