Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Domace masky na problematicku,mastnu plet......

LILIII

.........pletova maska sa ma pouzivat dlhsiu dobu az potom zbadas vysledok dobra na problematicku plet je :natriet si plet paradajkovou stavou /cerstva stava z vytlacenej paradajky/hlavne na noc rano to umy vodou ,trosku kozu stiahne ale to nevadi pretoze NEVYSUSUJE i ked budes mat ten pocit taktiez :zazvor a smotana,alebo jogurt, je dobra na prekrvenie (bude ta trozku plet palit-hriat no nezmyvaj si ju az po 10min)problematicku plet ,aknoznuna vrasky a pod. je ich este moooooc vela

rafka11

caute mohli by ste mi pls. poradit nieco na suchu plet so zapalenymi vyrazkami? vcera som skusala tu z kvasnic a moc to nepomohlo... dik

madison

aa , ako sa tak pozeram , vidam len velmi malo dievcat ktore maju problemy s pletou , kde sa vsetky tie baby podeli ? chlapci nechcu bozkavat take dievca no nie? ani pre nas to nieje prijemne pomysliet na to .. ja uz som zufala , chodim ku kozmeticke , staram sa o plet ,aj tak sa mastim a vytvaraju sa mi vyrazky , aj tak je najhnusnejsie z toho vsetkeho mastna plet..

radka7

laylla na fotke to nevidno...naozaj ak sa fajn oblecies aby sa ti to hodilo a troska namakeupujes naozja to bude ok

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Domace masky na problematicku,mastnu plet...... - Fórum - ZDRAVIE.sk