Domace masky na problematicku,mastnu plet......

madison

nasla som na nete toto video.. pripravuje sa ta aspirinova maska takto ??? www.youtube.com , a staci k tomu obycajny asiprin?? lebo tam ukazuje ze nie vsetky sa rozpustia /./

madison

nasla som na nete toto video.. pripravuje sa ta aspirinova maska takto ??? www.youtube.com , a staci k tomu obycajny asiprin?? lebo tam ukazuje ze nie vsetky sa rozpustia /./

delphia

leljjja acylpirin je kyselina acetylsalicilova, ktora pôsobí protizápalovo a dezinfekčne. Zmierňuje bolesť a svrbenie v mieste zápalu. Pomáha odlučovať chrasty, šupiny, odumreté tkanivo a zrohovatenú kožu. Uľahčuje prenikanie ďalších účinných látok do kože. Ľahko sa vstrebáva aj neporušenou kožou a neskôr sa vylučuje močom.
ma teda peelingovy ucinok a urcite by som ju dlhodobo nepouzivala. a nezabudaj, ze plet si po aplikacii takejto masky nemozes vystavovat slnecnemu a solariovemu ziareniu.

leljjja

Skúste aspirínovú masku na pleť. Ja si ju dávam 2 krát za týždeň (častejšie sa nemože). Je uplene super. Zober si tri pilulky aspirínu a nakvapkaj na ne pár kvapiek vody. Ked ti zmaknú tak ich rozdrv a daj tam na ne med. Len to nechaj na tvári 15 min (môžeš aj viac). Budeš mať po tom taku jemnú pleť a po dlhšom používaní sa ti zlepší aj stav akné a taktiež ti trochu spevní aj koža.

zzzz

ja som tiez dost citala ze kvasnice pomahaju aj som skusala..a som spokojna,,a dokonca nam chemikarka v sklole hovorila ze to obsahuje zlozky prave pre problematicku plet,,

suns

noo tak kvasnicova posobi prave na akne, zevraj. To som sa tiez docitala tuto na fore. Tak som to vyskusala, a obcas si ju davam. Skus ju a uvidis. Este je super aj obycajny biely jogurt, hydratuje. Ale na tvoju plet skor tato kvasnicova. Skus tiez garnier masku PURE, cisti pory na 7 dni, stipe, ale vycisti do hlbky. Celkovo mi tato rada PURE /modra/ pomohla. Nie je ani taka draha. :)

madison

pre suns.. ma ta maska cistiace ucinky?? .. a AKu masku preferujete vy ?? Zasadne DOmace alebo ich kombinujete s tymi co kupite v obchode ? /??

madison

suns.. a aku budeme mat plet potej maske? ?ma cistiace ucinky ?? ..... a aku masku vy pouzivate ??? zasadne domace, alebo z obchodu ..