Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

suzen_

ja som schudla zadok zo 105 cm na 90 cm a zo stehien 62 na 50 cm..a to vsetko upravou stravy a cvicenim..

neviem mne z prs ani velmi neslo dole..mozno aj preto ze som cvicila na ne..

simisimi

Neviem, či je to naozaj pravda, ale známa mi hovorila, že pred a aj po každom jedle sa napila, tým pádom jej denný prísun vody bol strašne vysoký. A týmto spôsobom sa jej podarilo zhodiť pár kilogramov. Viem, že voda je veľmi dôležitá pre fungovanie samotných orgánov, ale na druhej strane nadmerné pitie zaťažuje obličky, čiže neviem, či je práve tento spôsob veľmi rozumný.

phobye

ahoj seci!!!citala som takmer vsetky rady co ste sem napisali ..a mozem vam povedat takto snazim sa chudnut uz dost dlho a napriklad dost ludi odporuca plavanie pretekam v plavani uz 5 rokov a ziadne vysledky na sebe nividim ..naozaj niesom daky doma sed ked sa da bysiklujem alebo beham ..ale stale mam toho dost nalozene na zadku aj stehnach:( neviete mi prosim este nieco poradit?????????

petullla

80% je v strave ,hlavne v jej kombinácii, kto nemá čas na cvičenie, dá sa schudnúť aj v rozumnom používaní stravy, čím viac krát denne jete menšie porcie tým si zvýšujete metabolizmus..+ nezabudať na dostatočný prívod tekutín..voda je ten kto odnáša odpady z tela, medzi každým jedlom vypiť šialku vody..žiadne koly a presladené limonády čo preťažuju obličky, tieto maju veľa prázdnych kalorii ktoré vám prispievaju k priberaniu. tieto prazdne kalorie ked chce telo vylúčiť musí mínať vlastné vitamíny atď.,napr. aj v takom bielom pečive,chleba chýba až 50-90% vit.B..takže čo sa deje v organizme? ochudobnuje sa o vlastné,aby sa mohol obrazne povedané ten nevýživný chleba tak tak využiť. ešte pripomínam,že pri chudnutí je fajn piť od rána na lačno ovocne a zeleninove šťavy v ktorých máte plno enzýmov na naštartovanie.zeleninové môžte piť aj medzi jedlámi a večer.

tralala27

no tak ja mam podobny problem... a som to zacala riesit len nedavno. uz sa fakt nemozem pozerat ako nemozem zapnut vsetky svoje veci, alebo ich vobec nenavleciem kvoli stehnam a zadku! a brucho tiez neni ziadna slava... na vselijakych magorov sa mozem vykaslat, nezalezi mi na tom co si myslia, ide mi o mna. proste sa nezmestim do mojich starych veci (no oni vlastne nie su az tak stare). od zajtra zacinam tvrdo civcit. som zevdava ako dlho mi to vydrzi kedze som sportovy antitalent.

Martin_242

Niektoré ženy majú viac mužských hormónov, čo sa prejaví silnejším ochlpením, stavbou tela i hrubším hlasom.
Množstvo telesného tuku býva zo 60% dané genetikou, ak máš teda vhodnú genetiku a tvrdý tréning, môžeš mať stehná vyrysované a svalnaté - relatívne svalnaté ich má ale každý priemerný človek, len sú pokryté istou vrstvou tuku, takže svalstvo nevidieť.
Tuk má totiž ochrannú a zásobnú funkciu.
Dlhodobé odbúravanie tuku môže zapríčiniť napríklad aj smrť.

soldierka

Začínam mať dojem, že mám telo muža nakoľko pri cvičení naozaj dosiahnem toho, že sa mi zväčšuje svalstvo. Známi mi hovoria, že mám stehná ako "betóny" - sú tvrdé a vidno na nich každý sval. Takže, ak by sa ma niekto spýtal, že ak chce zmenšiť objem stehien, či ma bicyklovať, tak mu opäť poviem, že nie.

Martin_242

Z bicyklovania stehná nepriberú svlay, to by ste museli byť muži, čo sa tým živia, všimnite si nohy profesionálnych cyklistov. Vám ženám to nehrozí, ako som už spomínal, k rastu stehenných svalov je potrebné zaťažovať ich obrovskou hmotnosťou drepmi v sériách, príjímať vysoký podiel kvalitnej bielkoviny, mať dostatok rastového hormónu a testosterónu (kvôli sile).
Vy ženy nespĺňate ani jedno kritérium, takže sa báť nemusíte.
Takže kľudne bicyklujte koľko sa ráči, to, že po bicyklovaní sa vám zdajú stehná hrubšie je len napumpovaním krvi v ich svaloch, po chvíli tento jav ustúpi.
Cviky na zoštíhlenie prakticky nejestvujú, každým cvikom nútime sval pracovať v záťaži, čo sa prejavuje adaptáciou daného svalu na záťaž a teda jeho prispôsobovaním a zmohutnením, pokiaľ spĺňame uvedené kritériá.
Pri veľa opakovaniach s malou záťažou tento jav takmer nenastane - je vhodný na vyrysovanie ostrosti svalu za predpokladu minimálneho podielu podkožného tuku na danej partii.