Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

dadaa

tiez mam pocit, ze ked cvicim, maju sthna vacsi objem a ked prestanem tak na tyzden tak sa zmensia...ake cviky su naj na zostihlenie?

Martin_242

ritnata: To, ako Ti tu radia, že bicyklovaním prídeš o tuk v stehnách a nahradia ich svaly je mýtus, nieje totiž možné cvičením odbúrať tuk na žiadanej partii, to dokáže len liposukcia.
Tuk sa usadzuje aj odburáva na celom tele, je to dané hlavne geneticky, zjavne patríš medzi ženy, čo majú spodnú časť tela silnejšiu ako vrchnú.
Prsia sa zmenšujú ako prvé, nakoľko je v nich veľa tukového tkaniva.
Drep je silový cvik zameraný na zväčšenie svalového objemu stehien a zadku, ale nemusíš sa báť, ženy majú tak málo rastového hormónu, že Ti z bežných drepov svaly nenarastú.
Bolo by dobré porovnať profesionálnu kulturistku s kulturistom, ich objemy sú úplne niekde inde, príčinou je práve rastový hormón a testosterón.

soldierka

nebicykluj! to stehná zväčšuje. Prídeš síce o tuk v nich ale nahradia ich svaly, takže budš mať nohy ako kulturista - poznám z vlastnej skúsenosti. Skúš radšej drepy a výstupy na stoličku. Mne ale najviac pomohol beh

sranda

no ne ze by som ja problemy nemala, zadok a stehna tiez by trebalo dat dole ale na brucho odporucam - strasne moc smiechu .. nie, vazne, mam to odskusane, vsetci mi brucho chvalia a to nan vpodstate vobec necvicim, len ked sa mi chce, tak brusaky sem tam.
smejte sa baby, pomoze to :)

misela

ak NAOZAJ chcete schudnut!!!! tak vam mozem poradit..jednoznacne fitness! rozdiel uvidite po minimalne 3 mesiacoch tvrdej prace a to : najdite si posilovnu v blizkosti vasej prace alebo bydliska tak aby ste tam mohli chodit 6 krat do tyzdna!! Na to aby vase telo spalilo co najviac tuku-nadbytocnych kalorii je potrebne Kardiocvicenie to je minim.30 az 45 min.vydrzat na bycikli,stepery alebo beziacom pase, to co vam najviac vyhovuje.. ak chcete vydiet vysledky rychlejsie pred kazdym kardio treningom si mozte dat CARNITIN co je spalovac tukov..davkovanie pozorne citajte.A samozrejme treba jest zdravsie a kvalitnejsie vela vela pit vodicky papat masko co su proteiny a obmedzit sladkosti..vela stastia

poliewoocka

Dieta ti nepomoze,skus rozne cviky na to zamerane.Tu ti pomoze nejaky odbornik vo fitku.Prajem vela stastia...

westley

cawte volam sa Mata ... chcela by som schudnut aky vy vsteky =) .... hlavne by som chcela brucho a zadok ... stehna som uz na stat. bicykli nejako spevnila ..... dajte mi prosim nejaku radu nic o tom neviem ... zatial sa drzim sedlahou a nejem nic take co by mi to mohlo prekazit tak prosim ozvite sa mi ... POPREDU DAKUJEM ... Mata