Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

brunuska

baby tiez mam velku prdel a co? chlapy maju radi ked maju zensku za co chytit- po com tlapnut-tak si z toho nerobte vrasky.

miruškaaa

taaak a sme doma..boky a riť...Ale poviem ti betka aj vy ostatné kočky že hoci bolo už veľa debilov s idiotskými poznámkami na moj "kredenc",počula som oveľa viac chvál na pekné ženské tvary...veď aj moja babka hovorí:lepšia poriadna baba ako hovno.tak kde je problém?Komu sa nepáči nech nepozerá...čafte kočky

betka20

no tak s tym zrieknutim sa mi to nepodarilo ale uz som pokrocila kazde rano ked vstanem tak si poviem ze mam rada svoju postavu aj seba ze nemusim mysliet na jedlo a nemusim sa prejedat.

iris.

betka ahoooj!
tak to si na tom lepsie? ked dnes raz,tak zajtra maximalne raz. daj si ciel,ze sa to nezhorsi, ale zlepsi. nemas preco vracat,moja. takto smerujes na psychiatriu. ja mam zase obvod 100 a kaslem na to.kvoli komu sa mam nicit a trapit?kvoli hlupakom s hlupymi poznamkami urcite nie. a pre toho praveho bude moja postava pritazliva,lebo bude moja! fakt,ti co maju narazky si nakoniec vezmu este horsie postavy,ako sme my! a vsak my nie sme zle postavy.kto to povedal?dajaky typek odvedla?
moja,zelenina podporuje travenie,tak si k jednemu jedlu daj nejaku mrkvu alebo uhorku...hocico.vraj aj napuci v zaludku,tak sa nebudes moc prejedat.
vazne mi hmm chyba.dobre ste si rozumeli.

iris.

betka,si tu? uz davno sme sa spolu nestretli,to je hrúúúúúza! musí sa to zmenit! chcem si s tebou pokeckat. a riesit to treba, nie je dobre cakat a pritom zotrvavat v tom.
ako je to s tou zeleninou? treba vytrvalost.najlepsie,keby si mala sestru alebo maminu a spolu by ste si davali zdravu stravu a podporovali sa v tom.a tiez si zacvicili. lepsie sa to dodrziava vo dvojici ako samej.